Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Rarytasy w sklepach zoologicznych - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Dyskusje ogólne (https://cichlidae.pl/forum-46.html)
+--- Dział: Hodowle, sklepy, importerzy (https://cichlidae.pl/forum-47.html)
+--- Wątek: Rarytasy w sklepach zoologicznych (/thread-599.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - tatakuby - 30-10-2016

Dzikie molki to jak dzikie miecze , które maja adhd x3 i zabijają się nawzajem Wink Ostatnio rozpraszacze sa u mnie na topie , szkoda że nie mam gdzie ich dać i amustella jest tak daleko Wink


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - schmeichel - 30-10-2016

Ja już jakiś czas temu dorwałem od nich breidohriSmile


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - kukula - 03-11-2016

Dzisiaj byłem akurat na Ursynowie i wpadłem do Amustelli zobaczyć te molki. Są i pływają nawet w 3 akwariach ale na razie nie na sprzedaż. Sprzedawca poinformował mnie że jeszcze ze dwa tygodnie będzie je trzymał na kwarantannie zaś cena na dzień dzisiejszy będzie oscylowała w granicach 14~15zł/szt.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - Rysiek - 03-11-2016

PiotrK napisał:

Cytat:Fajniutkie te Poecilie, tyle że nie do hodowania z pielęgnicami.
 Czemu nie Piotr, nadają się do czasu Big Grin

Z centrasów to w zasadzie nic nie ma. Standard i to oklepany.
Powiem cienizna i szkoda, że mało kto podchodzi do tego profesjonalnie Sad


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - schmeichel - 03-11-2016

Kukula jeżeli zależy Ci na tych rybach to dogadaj się ze sprzedawcą i kupuj je.Ja jak czekałem u nich jak minie okres kwarantanny to później już ich nie byloSadBreidohri kupiłem bez kwarantanny i żyją do dziśSmileZrobiłem ją sam w domu...


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - kukula - 03-11-2016

(03-11-2016, 21:56 PM)schmeichel napisał(a): Kukula jeżeli zależy Ci na tych rybach to dogadaj się ze sprzedawcą i kupuj je.Ja jak czekałem u nich jak minie okres kwarantanny to później już ich nie byloSadBreidohri kupiłem bez kwarantanny i żyją do dziśSmileZrobiłem ją sam w domu...
schmeichel, ja na razie czekam na...na to co i ty ...i chyba to już jutro Haha


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - filas - 03-11-2016

kukula, jak będziesz w Amusteli to zobacz proszę czy są breidohri i ewentualnie strzel fotę Smile


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - schmeichel - 03-11-2016

Kukula zgadza się, to już jutroSmileSmile


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - kukula - 04-11-2016

(03-11-2016, 22:40 PM)filas napisał(a): kukula, jak będziesz w Amusteli to zobacz proszę czy są breidohri i ewentualnie strzel fotę Smile
filas,ja tam raczej bardzo bardzo rzadko bywam bo mieszkam daleko po drugiej stronie Wisły.Blisko mam za to Discusa


RE: Rarytasy w sklepach zoologicznych - kbmp - 04-11-2016

W discusie nic nie ma i ceny x5 zresztą diskus juz ryb nie importuje raczej, ostatnie kilka razy brali ryby od tego typka ode mnie z Minska Big Grin co to za sklep na Ursynowie? Mają ziemiojady?