Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Może się nazywać konkurs Naturefood :-) - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Konkursy (https://cichlidae.pl/forum-62.html)
+--- Wątek: Może się nazywać konkurs Naturefood :-) (/thread-5680.html)



Może się nazywać konkurs Naturefood :-) - Robert M. - 18-04-2015

Dzień dobry,

Dla dwóch pierwszych forumowiczów, którzy zaprezentują w tym wątku!! zdjęcie pokarmów Naturefood Premium Kristall przy swoich zbiornikach, wysyłamy pokarm Kristall 25g gratis!

Albo:

Dla dwóch pierwszych forumowiczów, którzy zaprezentują zdjęcie pokarmów Naturefood Premium Garnelenmix ( dla krewetek) przy swoich zbiornikach, wysyłamy pokarm Garnelenmix 25g gratis!

Jeden pokarm wyklucza drugi - nie można zdublować nagród [Obrazek: icon_smile.gif]

Termin wklejenia zdjęcia do 20.04.2015 do godz. 20.00

Robert


RE: Może się nazywać konkurs Naturefood :-) - massacra - 18-04-2015

Słaba jakość bo się śpieszyłem i tel zrobiłem Smile
   


RE: Może się nazywać konkurs Naturefood :-) - Vanilka - 18-04-2015

też na szybko telefonem Wink
   


RE: Może się nazywać konkurs Naturefood :-) - Robert M. - 19-04-2015

Hmm... No cóż... Ze smutkiem... Nie mogę inaczej... OBOJE FORUMOWICZE MAJA PO GRATISIKU :-)

Poproszę tylko napisać jaki rozmiar Panstwo Szanowne sobie życzom - Premium Kristall XS czy S ?

Oczywiście, nie mogę nie zauważyć, że osobnik o masakrycznej ksywie wyłamał się i nie spełnił wymogów regulaminowych - nu, ja sie pytam, czi ktuś mówił w tem temacie o Supreme??? :-)

Ale! Ponieważ to już SUPERPREMIUM, to grzech jest zmazany.

Rozumiem, że Mariusz możesz odebrać w Krakowie za tydzień? A szanowna koleżanka forumowiczka? Ewentualny adres do wysyłki na maila biurokrakow proszę.

Gratulacje !

Robert


RE: Może się nazywać konkurs Naturefood :-) - massacra - 19-04-2015

(19-04-2015, 13:51 PM)Robert M. napisał(a): Oczywiście, nie mogę nie zauważyć, że osobnik o masakrycznej ksywie wyłamał się i nie spełnił wymogów regulaminowych - nu, ja sie pytam, czi ktuś mówił w tem temacie o Supreme??? :-)
Robert

Robert zafiksowałem się na "Kristall" także przepraszam ale z drugiej strony to pamiętam jak dziś Wasze słowa, że linia Supreme jest pokarmem najwyższej jakości a że ja bardzo się liczę z Waszą opinią takie pokarmy zakupiłem i jestem zadowolony Smile.

ps.
Tak będę w Krk w następny weekend Smile Smile, do zobaczenia Wink.


RE: Może się nazywać konkurs Naturefood :-) - Robert M. - 19-04-2015

Fajnie, do zobaczenia.

R


RE: Może się nazywać konkurs Naturefood :-) - Vanilka - 20-04-2015

A mi niestety to przepiękne miasto nie po drodze, więc wszelkie szczegóły wysłałam mailem Big Grin
Aaaależ się cieszę z wygranej Big Grin


RE: Może się nazywać konkurs Naturefood :-) - Robert M. - 20-04-2015

My też radochę z takich zabaw mamy. Do przeczytania w następnym konkursie. Na pewno wymyślę coś bardziej wrednego...

Robert


RE: Może się nazywać konkurs Naturefood :-) - wodek - 29-01-2021

(19-04-2015, 13:51 PM)Robert M. napisał(a): Hmm... No cóż... Ze smutkiem... Nie mogę inaczej... OBOJE FORUMOWICZE MAJA PO GRATISIKU :-)

Poproszę tylko napisać jaki rozmiar Panstwo Szanowne sobie życzom - Premium Kristall XS czy S ?

Oczywiście, nie mogę nie zauważyć, że osobnik o masakrycznej ksywie wyłamał się i nie spełnił wymogów regulaminowych - nu, ja sie pytam, czi ktuś mówił w tem temacie o Supreme??? :-)

Ale! Ponieważ to już SUPERPREMIUM, to grzech jest zmazany.

Rozumiem, że Mariusz możesz odebrać w Krakowie za tydzień? A szanowna koleżanka forumowiczka? Ewentualny adres do wysyłki na maila biurokrakow proszę.

Gratulacje !

Robert
kto otrzyamał te gratisiki ?


RE: Może się nazywać konkurs Naturefood :-) - Ruki - 29-01-2021

Odkopujesz wątek z przed 6 lat? Big Grin W jakim celu?