Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Akwarium 1137 AC - drugie podejście - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Prezentacje (https://cichlidae.pl/forum-23.html)
+--- Dział: Prezentacje zbiorników (https://cichlidae.pl/forum-24.html)
+---- Dział: Akwaria z pielęgnicami (https://cichlidae.pl/forum-69.html)
+---- Wątek: Akwarium 1137 AC - drugie podejście (/thread-5425.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Akwarium 1137 AC - drugie podejście - Rysiek - 29-12-2015

Wow Smile


RE: Akwarium 1137 AC - drugie podejście - filas - 29-12-2015

Odbiegając od tematu - czym różni się wypowiedź "króla mrówek" od "Krzyśka S" ? Bo nie bardzo rozumiem?!
Piszesz, że "król mrówek" to zwyczajny użytkownik - a "Krzysiek S" jest jakim użytkownikiem? Nadzwyczajnym?

Na forum wszyscy użytkownicy są użytkownikami jak to napisałeś "zwyczajnymi", pojedyncze osoby pełnią dodatkowo rolę administratora, moderatora itd. ale nie tworzy to z nich kogoś nadzwyczajnego - jeżeli chodzi o dyskusje na forum każdy jest równy i zwyczajny. Jeżeli chodzi o przytaczanie konkretnych opracowań to nie wiem dlaczego twierdzisz, że nie o to chodzi? Moim zdaniem w natłoku mitów i błędnych informacji jakie krążą w internecie to właśnie przytoczenie konkretnego źródła informacji jest bardzo wskazane.

Takie moje 3 grosze w temacie ale nie na temat Tongue


RE: Akwarium 1137 AC - drugie podejście - jurgen28 - 30-12-2015

Drogi Królu mrówek/Krzyśku S. Gdyby Twoja odpowiedź na moje pytanie od razu wyglądała tak jak w Twoim ostatnim poście, to pewnie nie doszło by do tego skandalu!!!O maj gat. Sam mnie sprowokowałeś swoją sugestią, że myślę o dwóch rzekach  Usumacinta - jednej co płynie w Meksyku a drugiej w Gwatemali.  Chciałem Ci napisać co myślę o zwyczajnych-niezwyczajnych, ale Filias mnie ubiegł. Nie twierdze, że nie miałeś racji odpowiadając na moje pytanie, ale Twoja odpowiedź była lakoniczna. Było to twoje słowo przeciwko całej masie informacji w internecie mówiących inaczej. Dlatego Twoja odpowiedź była by dla mnie bardziej wiarygodna, gdybyś ją od razu czymś poparł. Nie było moją intencją Cię obrazić, czego też nie uczyniłem. Napisałem w sposób żartobliwy.  Na forum rzadko się udzielam, ale często zaglądam bo uważam, że jest to najlepsze forum akwarystyczne i źródło informacji o pielęgnicach. Osoby które trafiają na to forum w większości są pasjonatami, mają wiedzę i doświadczenie. Forum od tego jest, żeby zadawać pytania i dyskutować. Nie ma się co obrażać i zakładać trzeciego konta.  W dowód przyjaźni przesyłam Ci te oto emotikonki !!!OkokPocieszacz   

 A tak przy okazji, to lepiej mieć słabą główkę - mniej cierpi wątroba!


RE: Akwarium 1137 AC - drugie podejście - jurgen28 - 30-12-2015

Pozostawiam tę wypowiedź bez komentarza - nie będę się zniżał do tego poziomu...

Jeżeli ktoś posiada wiedzę, to powinien się nią na tym forum dzielić a nie obrażać tych którzy tej wiedzy nie mają...


RE: Akwarium 1137 AC - drugie podejście - filas - 30-12-2015

Jak można pisać o personalnych złośliwościach do kogoś co funkcjonuje posiadając dwa konta? Konto "króla mrówek" założone trzy lata temu funkcjonowało do dzisiaj na przemian z kontem "Krzysiek S" i nawet można znaleźć tematy w których "król mrówek" odpowiada "Krzyśkowi S" ??? Po co takie ceregiele?
Dla mnie forum ma być miejscem wymiany doświadczeń akwarystów, jeżeli zauważasz na tym forum brak zrozumienia dla ludzi którzy posługują się świadomie dwoma kontami to bardzo dobrze.
Moja wypowiedź nie reprezentowała całego forum ani innych użytkowników więc pisząc w ten sposób obrażasz praktycznie wszystkich aktywnych użytkowników.
Piszesz o czytaniu ze zrozumieniem a sam nie rozumiesz co czytasz - nie napisałem, że każdy ma te same doświadczenia i dla tego jest równy, napisałem, że każdy użytkownik jest użytkownikiem "zwyczajnym" bo z Twojej wypowiedzi można zrozumieć, że logujesz się w dwojaki sposób: jako zwyczajny czyli "król mrówek" i jako ten drugi "Krzysiek S" - czyli kto? ktoś "lepszy"?
Nie będę tego więcej wyjaśniał, dla mnie posługiwanie się celowe dwoma kontami to po prostu żenada i dziecinada, nie zależy Tobie na podzieleniu się wiedzą i ulepszeniu tego forum tylko na prowokowaniu jakiś chorych sytuacji, najwyraźniej gardzisz takim forum i większą przyjemność daje Tobie robienie zamieszania niż pomoc innym. Nawet jeżeli ktoś oczekuje od Ciebie podania źródła to co w tym złego?
Mam bardzo mocne wrażenie, że jednak "Krzysiek S" czyli Ty, uważasz siebie za kogoś lepszego i masz z tym kłopot natury psychicznej. Jeżeli masz większe doświadczenie to się nim podziel w normalny sposób a nie twórz złośliwych scenariuszy z własnym udziałem w dwóch rolach.


RE: Akwarium 1137 AC - drugie podejście - Ruki - 30-12-2015

Proszę nie kontynuować wątku twórczości Krzyśka S oraz króla mrówek. Pożegnał się z tym forum na zawsze. Wink


RE: Akwarium 1137 AC - drugie podejście - DavyJones - 15-01-2016

Wspaniałe akwarium. Podoba mi się bardzo pomysłowe wykorzystanie styropianu i Cersanitu. Klejenie puzzli, różna grubość itp. Efekt końcowy sprawia bardzo naturalne wrażenie. Ten pomysł sklejenia korzenia z kamieniem żeby nie wypływał, też jest świetny. Zastanawiam się czy możliwa jest przy tych rybach uprawa jakiś gatunków roślin. Możliwa?


RE: Akwarium 1137 AC - drugie podejście - jurgen28 - 15-01-2016

Dzięki za pochlebne słowa! Co do roślin to raczej nie ma szans na ich utrzymanie. Na 8 stronie pisałem o eksperymentach z limnobium rozłogowym i pistią. Po dwóch dniach nie pozostał po nich nawet ślad. Cieszę się, że chociaż glony da się przy tych rybach hodować !Smile


RE: Akwarium 1137 AC - drugie podejście - sensej - 04-10-2016

Co słychać Tongue ?


RE: Akwarium 1137 AC - drugie podejście - piotrK - 04-10-2016

Właśnie, bo po tym zamieszaniu zapadła w temacie cisza, a szkoda, bo to jedno z najładniejszych akwariów z CA na forum.