Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
[1400l] Vieja & co...new Apartament - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Prezentacje (https://cichlidae.pl/forum-23.html)
+--- Dział: Prezentacje zbiorników (https://cichlidae.pl/forum-24.html)
+---- Dział: Akwaria z pielęgnicami (https://cichlidae.pl/forum-69.html)
+---- Wątek: [1400l] Vieja & co...new Apartament (/thread-4931.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - Rysiek - 07-02-2015

Lampa HQI......niestety nie świetlówki Wink  aczkolwiek też ładnie świecą Smile


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - piotrK - 07-02-2015

Chyba raczej "na szczęście" HQI, bez tego nie było takiego efektu Smile Faktycznie byłoby sympatycznie gdyby większość drewna została tam gdzie jest. 

Poza tym widzę, że argenty mają już barwy a'la wściekła panda Big Grin


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - Rysiek - 07-02-2015

(07-02-2015, 21:21 PM)piotrK napisał(a): Chyba raczej "na szczęście" HQI, bez tego nie było takiego efektu Smile Faktycznie byłoby sympatycznie gdyby większość drewna została tam gdzie jest. 

Poza tym widzę, że argenty mają już barwy a'la wściekła panda Big Grin

Czyli niebawem się zacznie  PlaskTak Tongue


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - mei - 08-02-2015

Dzięki Ryśku za film Smile Kurcze, świetnie te Twoje ryby wyglądają, nie mówię już o baniaku, bo ten również bardzo fajnie urządzony Smile Zazdroszczę Tongue Jako wielbicielka małej CA trochę dziwnie mi się tak patrzy na te ryby. One takie spokojne, majestatyczne. Małe CA jest inne, tam każdy każdego zaczepia, przegania, tłucze się. Nie zgodzę się, że  małym CA jest łatwiej. Bo o ile mowa jedynie o wielkości baniaka to owszem, nie trzeba stawów, jednak przez ich ciągle wojowniczy charakter też trzeba się napracować aby stworzyć im dobre warunki. Coby się nie zagryzły łajzy albo nie zagoniły na amen Wink Oczywiście wiem, że jak zaczną się tarła jakieś u Ciebie, to sytuacja się baaardzo zmieni ale bez tarła, to właśnie są takie piękne duże spokojne krówki Tongue Nooo ale jak się już zacznie, to co niebawem pewnie nastąpi, to ja poproszę o kolejne filmy Big Grin


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - rabiar - 11-08-2015

Witam poszukuję vieji argenty czy może masz jakieś do sprzedania albo ktoś ze znajomych ma? Najlepiej w dużych rozmiarach a jeszcze lepiej parę. Pozdrawiam Rafał


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - soltarus - 11-08-2015

Młode Argenty ma/miał Wojtek Mura z Rybnika - Aqua tech. Napisz do Stafe - moze sprowadzi coś.


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - maskotus - 16-08-2015

Rysiu, piękne akwarium Ci wyszło Smile Biotop nie należy do moich ulubionych, ale w takim wykonaniu ciężko oderwać wzrok.
Fajnie, że tak dużo wielkich akwariów mamy w naszym kraju. Pamiętam czasy, jak ludzie bali się wielkiego szkła a na widok akwarium Anooszki wszyscy robili "WOW ale wielkie" Big Grin


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - Rysiek - 18-08-2015

(11-08-2015, 13:15 PM)rabiar napisał(a): Witam poszukuję vieji argenty czy może masz jakieś do sprzedania albo ktoś ze znajomych ma? Najlepiej w dużych rozmiarach a jeszcze lepiej parę. Pozdrawiam Rafał

Widzę automatyczna sekretarka działa Tak no tak jak pisał Solti być może jest u Wojtka, ale to są młode osobniki, a ja już Vieja argentea nie mam poza parą którą zostawiłem ona 23-27cm on.



(16-08-2015, 14:37 PM)maskotus napisał(a): Rysiu, piękne akwarium Ci wyszło Smile Biotop nie należy do moich ulubionych, ale w takim wykonaniu ciężko oderwać wzrok.
Fajnie, że tak dużo wielkich akwariów mamy w naszym kraju. Pamiętam czasy, jak ludzie bali się wielkiego szkła a na widok akwarium Anooszki wszyscy robili "WOW ale wielkie" Big Grin

Trochę się zmieniło z wystrojem po redukcji obsady,ale to jak w naturze nic nie jest stałe.

Teraz w zasadzie poza miejscem nie ma ograniczeń.Drzwi możliwości otworzyły się tak, że można sobie stawiać jakie i gdzie się się w zasadzie chcę.
Ja mam mieszkanie w bloku i to mnie tylko ograniczyło do postawienia takiego nocnika......no ale trochę w niego naleci Wink


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - Rysiek - 06-10-2015

Tak dla odświeżenia tematu, bo zmian było kilka z racji uszczuplenia rybostanu....przedszkole już dorasta.

   

   

   

   

   

   


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - Marcin - 07-10-2015

Małe cytrynki bosko wyglądają. Szybko się sparzyły i rozmnożyły cholera Smile Reszta też widzę rośnie od mojej ostatniej wizyty Smile Menda już ma wygląd mendy Smile Zapodaj więcej zdjęć całości Smile