Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
[1400l] Vieja & co...new Apartament - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Prezentacje (https://cichlidae.pl/forum-23.html)
+--- Dział: Prezentacje zbiorników (https://cichlidae.pl/forum-24.html)
+---- Dział: Akwaria z pielęgnicami (https://cichlidae.pl/forum-69.html)
+---- Wątek: [1400l] Vieja & co...new Apartament (/thread-4931.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - Rysiek - 19-08-2016

Jest nowa obsada Fil z tamtą niestety musiałem się rozstać Undecided a do kabanka Wink kiedyś wrócę.


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - SUPERMAYOR - 19-08-2016

Akwarium i rybki mega,szczególnie pierwsza odsłona mi się podobała,mieć w bloku takie wymiary to już coś!


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - jaciek - 20-08-2016

Przyznaj sie natychmiast co tam Rysiu plywa u ciebie? Nie trzymaj w niepewnosci! Chyba ze jakis nowy temacik zalozysz? Aranzacja sie zmienila?


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - tatakuby - 20-08-2016

A ja wiem :p
Rysiek jest tak skrzywiony pod kątem CA że ciężko będzie go wyprostować Wink


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - Rysiek - 20-08-2016

(19-08-2016, 23:17 PM)SUPERMAYOR napisał(a): Akwarium i rybki mega,szczególnie pierwsza odsłona mi się podobała,mieć w bloku takie wymiary to już coś!

Wystrój się zmienia co jakiś czas bo...ciężko mi wytrzymać z jednym chodź z drugiej str. natura też nie próżnuję i często jedno miejsce nigdy nie jest identyczne. Szczególnie w rzekach gdzie co jakiś czas jest coś nanoszone i zabierane.
W blokach są większe akwaria i to na wysokich piętrach w dodatku morskie gdzie znaczne obciążenie jest związane z żywą skałą.
U mnie jest 1,5t samej wody doliczyć resztę to jakieś bite 2t Big Grin

(20-08-2016, 07:30 AM)jaciek napisał(a): Przyznaj sie natychmiast co tam Rysiu plywa u ciebie? Nie trzymaj w niepewnosci! Chyba ze jakis nowy temacik zalozysz? Aranzacja sie zmienila?

Jacku ryby jak ryby każde mają urok Wink temat zostanie ten sam bo będzie kontynuacja.

p.s Lepiej sam zarzuć co masz bo ryby masz przewyborne Tongue


(20-08-2016, 07:50 AM)tatakuby napisał(a): A ja wiem :p
Rysiek jest tak skrzywiony pod kątem CA że ciężko będzie go wyprostować Wink

To skrzywienie miałem prostować w innych kierunku czy to Channa , Polypteridae  czy to innych pielęgnic, ale jakoś nie poszło na razie. Zostało w CA Kwadr
Skoro ostałem się przy tych coś musi być w tym. Inna rzecz która jest moją zmorą (może nie tylko moją) posiadanie jednego (posiadam 250lit pod akwarium) w zasadzie większego akwarium dające takie możliwości.
I nie chodzi tu o możliwość trzymania większych ryb bo i prawie 1500 lit nie uważam za duże dla Amatitlania nigrofascita Big Grin
Następny dowód na to, że mały też potrafi.

   

   

Skubana wymyśliła sobie kryjówkę pod tym jak na jej rozmiar głazem. Wślizgiwała się tam bokiem Smile


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - Marcin - 25-09-2016

Taaaaa Rysiek. Ty lepiej pokaż co tam masz, a nie jakieś wspominki, strzępki informacji Smile Wink


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - Rysiek - 10-10-2016

(25-09-2016, 07:35 AM)Marcin napisał(a): Taaaaa Rysiek. Ty lepiej pokaż co tam masz, a nie jakieś wspominki, strzępki informacji Smile Wink

Strzępki może nie, zebry małe to i informacji mniej Haha

Tak całkiem poważnie to wywaliłem trochę korzeni na rzecz skał.
Recz w tym, że teraz poza  V.maculicauda  to już 100% baniak biotopowy made in Lake Nicaragua.
Siedziałem wczoraj do 1 w nocy i grzebałem w akwarium a że, to lubię czasami to jakoś nie patrzyłem na zegar.


Było za dużo korzeni, może i fajnie ale...
   

Mam nadzieję że jakiś glon zawita w większej ilości.
   

Ostatnie zakupy do tego akwarium Amphilophus labiatus
   


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - piotrK - 10-10-2016

Jest tam życie, podoba mi się. Światło oczywiście na plus, bo to dalej są żarniki?

Lepiej pisz dokładnie jaką masz teraz obsadę i jaki jest na nią plan Okok


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - przerybiony - 10-10-2016

Światło wygląda jak naturalne słońce przebijające się przez fale i głębięSmile Świetnie to wygląda na zdjęciu.


RE: [1400l] Vieja & co...new Apartament - filas - 10-10-2016

Świetny bałagan na dnie, nie wiem dlaczego ale mi się tak nie udaje Sad Zawsze kombinuję a i tak na końcu podobaja mi się tylko czyjeś akwaria Smile. Opisz obsadę bo widać sporo młodziaków.