Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Cryptoheros spilurus - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Prezentacje (https://cichlidae.pl/forum-23.html)
+--- Dział: Prezentacje pielęgnic (https://cichlidae.pl/forum-27.html)
+---- Dział: Ameryka Centralna (https://cichlidae.pl/forum-54.html)
+---- Wątek: Cryptoheros spilurus (/thread-4917.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Cryptoheros spilurus - jaca303 - 05-04-2020

I znowu samiec alfa

   

   

   


RE: Cryptoheros spilurus - filas - 05-04-2020

Kształt już po woli przypomina małego "karka" Smile no i ten subtelny jeans z żółtym... Heart


RE: Cryptoheros spilurus - schmeichel - 05-04-2020

Piękna ryba ale w tle widać jeszcze nanoluteusa.


RE: Cryptoheros spilurus - filas - 05-04-2020

Z rodzinnego archiwum - prababcia Wink

   


RE: Cryptoheros spilurus - jaca303 - 05-04-2020

To wszystko przez nią. Oklasky Od momentu jak ją pokazałeś na forum zaczęła sie moja obsesja na ich punkcie. Mniam


RE: Cryptoheros spilurus - jimi - 19-08-2020

(05-04-2020, 11:20 AM)jaca303 napisał(a): To wszystko przez nią. Oklasky Od momentu jak ją pokazałeś na forum zaczęła sie moja obsesja na ich punkcie. Mniam

No to panowie zarażacie dalej spilurusem Rotflszukam współtowarzyszy dla nanolutea i tak przeglądam forum ... jaca 303 nie obraź się ale chyba skopiuje trochę Twoją obsadę i poszukam spilurusa i meeki bo bardzo mi się podoba to zestawienie Heart


RE: Cryptoheros spilurus - jaca303 - 19-08-2020

Jak możesz to nano niech będą pierwsze w tym akwa i największe bo u mnie jak spilurus przerósł nano to trochę się zmieniła sielanka. Nano zadawalają się małym rewirem a spilurus chce całe akwa :-) Meeki na razie niesparowane to spokojne ale jako taki spokój u mnie robią miodowe bo się ciągle wycierają i studzą zapędy spilurusów. :-) Myślę, że chyba kiedyś przełożę nano żeby były same z jakimiś mieczami albo poecilia.


RE: Cryptoheros spilurus - jimi - 19-08-2020

(19-08-2020, 21:02 PM)jaca303 napisał(a): Jak możesz to nano niech będą pierwsze w tym akwa i największe bo u mnie jak spilurus przerósł nano to trochę się zmieniła sielanka. Nano zadawalają się małym rewirem a spilurus chce całe akwa :-) Meeki na razie niesparowane to spokojne ale jako taki spokój u mnie robią miodowe bo się ciągle wycierają i studzą zapędy spilurusów. :-) Myślę, że chyba kiedyś przełożę nano żeby były same z jakimiś mieczami albo poecilia.

Dzięki wielkie za opinie... W takim układzie sprawa do przemyslenia bo Nano też są piękne ??


RE: Cryptoheros spilurus - jarxaga - 20-08-2020

(19-08-2020, 22:03 PM)jimi napisał(a):
(19-08-2020, 21:02 PM)jaca303 napisał(a): Jak możesz to nano niech będą pierwsze w tym akwa i największe bo u mnie jak spilurus przerósł nano to trochę się zmieniła sielanka. Nano zadawalają się małym rewirem a spilurus chce całe akwa :-) Meeki na razie niesparowane to spokojne ale jako taki spokój u mnie robią miodowe bo się ciągle wycierają i studzą zapędy spilurusów. :-) Myślę, że chyba kiedyś przełożę nano żeby były same z jakimiś mieczami albo poecilia.

Dzięki wielkie za opinie... W takim układzie sprawa do przemyslenia bo Nano też są piękne ??
napisz jakie szkło wtedy łatwiej bedzie cos doradzic


RE: Cryptoheros spilurus - jimi - 20-08-2020

(20-08-2020, 16:11 PM)jarxaga napisał(a):
(19-08-2020, 22:03 PM)jimi napisał(a):
(19-08-2020, 21:02 PM)jaca303 napisał(a): Jak możesz to nano niech będą pierwsze w tym akwa i największe bo u mnie jak spilurus przerósł nano to trochę się zmieniła sielanka. Nano zadawalają się małym rewirem a spilurus chce całe akwa :-) Meeki na razie niesparowane to spokojne ale jako taki spokój u mnie robią miodowe bo się ciągle wycierają i studzą zapędy spilurusów. :-) Myślę, że chyba kiedyś przełożę nano żeby były same z jakimiś mieczami albo poecilia.

Dzięki wielkie za opinie... W takim układzie sprawa do przemyslenia bo Nano też są piękne ??
napisz jakie szkło wtedy łatwiej bedzie cos doradzic
zbiornik to standardowa 450  150x50x60 ... po rozmowie z jaca303 i paroma osobami w sumie problem się rozwiązał. nano już u mnie pływają dojdą do tego meeki plus jakieś rozpraszacze a na spirulusy kiedyś przyjdzie czas bo to piękne rybska...no chyba że przez weekend mi się pozmienia i zaryzykuje  Glupol