Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Sprawy techniczne - jak usprawnić... - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Sprawy organizacyjne, dyskusje na temat forum, propozycje, sugestie, znalezione błędy, itp. (https://cichlidae.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Sprawy techniczne - jak usprawnić... (/thread-37.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - Wnorus - 23-02-2014

Każdy w czymś jest dobry , jeden technik drugi humanista , jest NAS wielu .Osobiście żałuję ,że nie potrafię pięknie przekazać swoich doświadczeń papier/komputer co by sprzyjały rozwojowi temuż forum . Jeśli będą ludzie którzy zredagują nie zawsze sensownie napisane teksty to może dojdzie wiele doświadczeń ... Smile
...wiem , że tacy są Smile


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - jjacek - 23-02-2014

(23-02-2014, 21:02 PM)Killifish napisał(a): Drogi Jacku Smile Odpowiem w imieniu Teamu
Pracujemy nad tym. Albo coś się robi dobrze, albo nie robi wcale. Prosta zasada. My chcemy dobrze.
Mamy także inne obowiązki "forumowe" nie wspominając o prywatnych. Zatem, trzeba zrobić konkurs Wink , trzeba czytać wszystkie posty jak sie jest modo-adminem, trzeba pisać artykuły do M@gazynu nr 2 Tongue, bo inni tylko by chcieli gotowca a jak mówili starożytni górale "robić nie ma komu" Wink

Zatem, działamy, zaraz po wydaniu kolejnego numeru M@gazynu, ruszymy z bazą. Przyznajemy, że brakuje nam kogoś super dobrze znającego się na PHP, bo wielu z nas jest samoukami i bawimy się tym, co robimy, zatem także bawimy się w C.pl.

Dajcie nam trochę czasu, już wystarczy, że nasze partnerki patrzą na nas, często-gęsto, spod byka, że spędzamy na C.pl czasu a czasu, ale faktycznie, jest tu dużo do robienia, czego często, bezpośrednio na forum nie widać.

Pozdrawiam w imieniu Teamu Smile
Aaaa czyli nic....niczego nie przegapilem.


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - dzikakuna - 25-11-2014

Może tylko mnie to irytuje, ale czy można by poprawić godzinę na serwerze? Forumowy czas śpieszy o 2,5 godziny. No chyba że to taka strategia moderatora co by ludzie nie ślęczeli przed kompem po nocy Smile


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - Adrian - 25-11-2014

Mój się nie śpieszy.

25 znaków.


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - BodzioSZ - 25-11-2014

(25-11-2014, 23:13 PM)dzikakuna napisał(a): Może tylko mnie to irytuje, ale czy można by poprawić godzinę na serwerze?

Zmien sobie ustawienia w profilu Smile


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - Martinezio - 26-11-2014

Otóż to - czas serwera jest ustawiony na GMT+1. Wystarczy ustawić poprawną strefę w profilu i będzie cacy.


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - dzikakuna - 26-11-2014

he he dzięki, gdzieś tam w środku, pod tą masą mięśni tkwi we mnie malutka, głupiutka blondynka Wink


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - wiwo - 11-01-2015

Proponuję w dziale Prezentacja dodać nowy dział: "Co zrobiliście dzisiaj dla swojego akwarium/co się wydarzyło"
To pomysł z innego forum nie związanego wprawdzie z akwarystyką ale wg. mnie bardzo fajny.
Można wpisywać, że np. dzisiaj zamontowałem nowy filtr mechaniczny lub samica łożyła ikrę w kokosie, podmieniłem wodę itd.


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - andrzej10252 - 09-03-2015

Witam.

Czy nazwy tematów, działów można również opisać po angielsku ? W nawiasie np. Mam kilku znajomych którzy mimo szczerych chęci odpuścili sobie to forum. Wg ich wypowiedzi nie ma problemu przetłumaczyć zawartości tematu. Najtrudniej jest trafić na to czego się szuka.


Tak tylko pytam w ich imieniu.
 


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - piotrK - 09-03-2015

Działy to raczej nie problem, ale tłumaczyć tytuł każdego tematu z osobna to trochę syzyfowa praca.