Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Sprawy techniczne - jak usprawnić... - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Sprawy organizacyjne, dyskusje na temat forum, propozycje, sugestie, znalezione błędy, itp. (https://cichlidae.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Sprawy techniczne - jak usprawnić... (/thread-37.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - piotrK - 26-04-2012

Można ew. wstawić gdzieś mapkę z googli, na której użytkownik z podaną konkretną miejscowością (np. Kraków) byłby zaznaczany automatycznie. Na cichlidenwelcie mają coś takiego, tylko nie wiem czy da się to wkleić na forum.


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - Killifish - 26-04-2012

Hehe, Twoja wies i moj browar na takiej mapce wystarcza Wink Reszta to i tak prowincja Big Grin

A tak serio, to nie wiem czy jest sens, bo argument o sklepach malo mnie przekonuje - mamy temat o rarytasach, a tak to w hodowlach/u importerow sie kupuje ciekawe ryby. Kto chce podaje skad jest i tyle. Takie wujek ma zdanie...


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - piotrK - 26-04-2012

Nieno, ja nie powiedziałem, że jestem za, ale że jest taka opcja... ale imo najlepiej będzie zostawić jak jest - jak ktoś chce, może zapytać.


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - Killifish - 26-04-2012

Chodzilo mi o pomyslodawce tego podzialu Piotrze Wink Tez sadze, ze jest ok jak jest.




RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - filas - 27-04-2012

a dlaczego pomysłodawca nie wypełnił odpowiedniej rubryczki skąd pochodzi Wink

jak dla mnie to ta forma jaka jest na forum wystarczy


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - qbsztyk - 28-04-2012

(27-04-2012, 18:55 PM)filas napisał(a): a dlaczego pomysłodawca nie wypełnił odpowiedniej rubryczki skąd pochodzi Wink

jak dla mnie to ta forma jaka jest na forum wystarczy

No bo tylko Łajzy nie wypełniają, wstydzą się Wink


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - UKASH - 28-04-2012

No chyba ze to jakas forma konspiry Smile Wiecie, tajni agenci sa wsrod nas Smile


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - piotrK - 28-04-2012

No właśnie Ukash, no właśnie...


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - jjacek - 16-05-2012

Witam . Przegladalem dzial" Prezentacje" - ryby maja podzial na biotopy.
Natomiast przegladajac akwaria ..nie ma podzialu , a nawet nazwy zbiornikow nie zawsze mowia o tym czego mamy sie spodziewac.
Przykladowo chcac ogladnac zbiorniki Malawi a musze otwierac kazda prezentacje...
troche to jednak klopotliwe .


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - qbsztyk - 16-05-2012

(16-05-2012, 21:54 PM)jjacek napisał(a): Witam . Przegladalem dzial" Prezentacje" - ryby maja podzial na biotopy.
Natomiast przegladajac akwaria ..nie ma podzialu , a nawet nazwy zbiornikow nie zawsze mowia o tym czego mamy sie spodziewac.
Przykladowo chcac ogladnac zbiorniki Malawi a musze otwierac kazda prezentacje...
troche to jednak klopotliwe .

Jacku, nie każdy zbiornik jest dokładnie biotopowy. Poza tym, każdy nowy użytkownik ma obowiązek oglądnąć wszystkie Big GrinWink Jest tylko 6 stron póki co Smile
Jesli chcesz obejżeć tylko Malawi, to jutro prześlę Ci wszystkie linki, leniu Wink