Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Sprawy techniczne - jak usprawnić... - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Sprawy organizacyjne, dyskusje na temat forum, propozycje, sugestie, znalezione błędy, itp. (https://cichlidae.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Sprawy techniczne - jak usprawnić... (/thread-37.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - Ruki - 11-04-2012

Nad stabilnością można popracować, a wykasowanych fotek już odzyskać się nie da. Forum już częściej zdychać chyba nie może, a takich tematów jak poniżej jest coraz więcej.
http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=93


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - filas - 11-04-2012

mamy potężny dział prezentacji zdjęć, nie tylko jak na innych forach samych zbiorników ale również pielęgnic danego biotopu, nie są to zdjęcia znalezione w sieci ale dokumentacja "naszych" pielęgnic, których z wiadomych powodów wiecznie mieć nie będziemy, jako załączniki pozostaną na forum i będą niepowtarzalną bazą naszych doświadczeń z tymi rybami

taki przykład jak Ruki pokazał będzie coraz częstszy, niektóre tematy tracą sens

a w ogóle to gdzie potem znajdziemy zdjęcia takich kropkowanych apisto jak u Rukiego? Wink

------------

proponuję zmniejszać zdjęcia do 800 pikseli na szerokości, wtedy jpg jest leciutki a i format wystarczy aby podziwiać zdjęcia Smile


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - mei - 11-04-2012

Ale ja przecież nie neguję pomysłu, wręcz przeciwnie, rozumiem sensowność takiego rozwiązania Tongue Ja się tylko martwię jak serwer i forum dadzą radę kiedy wszyscy zaczniemy wrzucać zdjęcia jako załączniki Wink Aha, a jak będziecie egzekwować tą część regulaminu? Bo dziś po ogłoszeniu tej zmiany i tak wiele osób dodaje foty z innych stron a nie jako załączniki ;/ Big Grin


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - filas - 11-04-2012

to już pytanie do naszych moderatorów i admina Big Grin też jestem ciekaw


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - qbsztyk - 11-04-2012

(11-04-2012, 16:57 PM)mei napisał(a): Aha, a jak będziecie egzekwować tą część regulaminu? Bo dziś po ogłoszeniu tej zmiany i tak wiele osób dodaje foty z innych stron a nie jako załączniki ;/ Big Grin
Normalnie, tak jak i resztę punktów Wink
Rozumiem, początki mogą być trudne, ale w koncu po jakimś czasie może wszyscy dotrą do tego posta Smile




RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - K-Pon - 11-04-2012

Jako użytkownikowi płatnego serwisu hostingowego nie podoba mi się ten pomysł :/
Proszę o informacje co się stanie jeżeli z premedytacją nie będę stosował się do tego zapisu regulaminu ?

Bardzo lubię to forum i odwiedzam je regularnie ale w przypadku wprowadzenia zmiany w regulaminie należy zwrócić się do każdego użytkownika o ich akceptację jeżeli wcześniej nie zapewniło się sobie bezkarnej możliwościowi ich wprowadzania (odpowiedni wpis do regulaminu).


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - qbsztyk - 11-04-2012

(11-04-2012, 23:01 PM)K-Pon napisał(a): Proszę o informacje co się stanie jeżeli z premedytacją nie będę stosował się do tego zapisu regulaminu ?

K-pon zostaniesz ogólnie potępiony Wink
Jesteśmy normalnymi ludźmi a nie bandą dzieciaków, a wydaje mi się, ze każdy normalny człowiek zrozumie, że jest to dla dobra nas wszystkich. Jeśli ktoś na złość będzie czynił takie praktyki to znaczy że nie zależy mu, żeby razem tworzyć coś ciekawego.


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - K-Pon - 11-04-2012

(11-04-2012, 23:15 PM)qbsztyk1 napisał(a):
(11-04-2012, 23:01 PM)K-Pon napisał(a): Proszę o informacje co się stanie jeżeli z premedytacją nie będę stosował się do tego zapisu regulaminu ?

K-pon zostaniesz ogólnie potępiony Wink
Jesteśmy normalnymi ludźmi a nie bandą dzieciaków, a wydaje mi się, ze każdy normalny człowiek zrozumie, że jest to dla dobra nas wszystkich. Jeśli ktoś na złość będzie czynił takie praktyki to znaczy że nie zależy mu, żeby razem tworzyć coś ciekawego.

Cóż ...
Pozostaje mi po prostu więcej nie publikować tu zdjęć Smile
Nie łamiąc ogólnie zmiennych zasad Smile


RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - Ruki - 11-04-2012

(11-04-2012, 23:19 PM)K-Pon napisał(a):
(11-04-2012, 23:15 PM)qbsztyk1 napisał(a):
(11-04-2012, 23:01 PM)K-Pon napisał(a): Proszę o informacje co się stanie jeżeli z premedytacją nie będę stosował się do tego zapisu regulaminu ?

K-pon zostaniesz ogólnie potępiony Wink
Jesteśmy normalnymi ludźmi a nie bandą dzieciaków, a wydaje mi się, ze każdy normalny człowiek zrozumie, że jest to dla dobra nas wszystkich. Jeśli ktoś na złość będzie czynił takie praktyki to znaczy że nie zależy mu, żeby razem tworzyć coś ciekawego.

Cóż ...
Pozostaje mi po prostu więcej nie publikować tu zdjęć Smile
Nie łamiąc ogólnie zmiennych zasad Smile
W myśl zasady "na złość babci odmrożę sobie uszy"? Tongue





RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić... - K-Pon - 11-04-2012

(11-04-2012, 23:34 PM)Ruki napisał(a): W myśl zasady "na złość babci odmrożę sobie uszy"? Tongue

Z natury jestem złośliwy ale nie o to mi chodziło Smile
Mam pewne przyzwyczajenia i swoje zasady. Zdjęcia w internecie staram się publikować w jednym miejscu, stąd płatne konto na Fotosik.pl.
W wypadku gdy moje przekonania nie pokrywają się z zasadami na forum zazwyczaj je opuszczam.
Jako, że polubiłem to akurat forum i dodatkowo nie chcąc łamać narzucanych mi zasad wole po prostu się dostosować.
Wybrane przeze mnie rozwiązanie jest najprostsze i patrząc na jakość moich zdjęć nie umniejszy atrakcyjności Forum Smile