Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Neoheterandria elegans - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Prezentacje (https://cichlidae.pl/forum-23.html)
+--- Dział: Inne ryby i mieszkańcy naszych akwariów (https://cichlidae.pl/forum-45.html)
+--- Wątek: Neoheterandria elegans (/thread-3499.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Neoheterandria elegans - locdog - 07-03-2014

Dobra, ale ja dorzucę swoje 3 grosze.

"Dorosłe mogą zjadać swój narybek. Ważne zatem są kryjówki..."

Przez 2 lata hodowli tych rybek nie zaobserwowałem tego zjawiska.
Zainteresowanie młodymi jest bardzo małe.
U mnie pływają po całym baniaku i nigdzie się nie chowają.


RE: Neoheterandria elegans - anubis5 - 07-03-2014

Trochę się podszkoliłem w robieniu zdjęć maleństwom i muszę się pochwalić tym co mam. Big Grin Są piękne!


RE: Neoheterandria elegans - Killifish - 07-03-2014

anubis5 napisał(a):Trochę się podszkoliłem w robieniu zdjęć maleństwom i muszę się pochwalić tym co mam. Big Grin Są piękne!

Niesamowite zdjęcia Oklasky

Także nie zaobserwowałem zjadania narybku.


RE: Neoheterandria elegans - jacoleko - 07-03-2014

U mnie też nie widziałem takiego zachowania aby dorosłe ryby ganiały za młodymi
A micro nicienie lubią bardziej niż banana worms-y.
Mrożonek nie ruszają
Płatkowany lubią każdy. Jak sypię to wszstkie są przy powierzchni i się nie boją.
Maluchów pływa juz sporo i zastanawiam się czy części nie przesadzić do innego zbiornika.
Krewety i zbrojnik im nie przeszkadzają


RE: Neoheterandria elegans - anubis5 - 08-03-2014

U mnie małe, te najmniejsze pływają obok dużych i nie mają żadnych problemów. Polowania nie ma.


RE: Neoheterandria elegans - anubis5 - 08-03-2014

Neoheterandria elegans zawsze przepiękna. Dzisiaj moja samiczka pięknie pozowała. Wrzuciłem do zbiornika kilka dębowych liści, a ona stanęła na ich tle. Nie mogłem się powstrzymać.... Nie mogę się napatrzyć. Większość ludzi mówi, że piękna ryba to duża ryba, ale to jest prawdziwy klejnot.
A przy okazji, to czy dałoby się zrobić jakieś logo Cichlidae.pl aby nanosić na zdjęcia? Nie zależy mi na podpisywaniu ich, ale logo forum byłoby fajne.


RE: Neoheterandria elegans - Martinezio - 08-03-2014

Skopiuj sobie logo z nagłówka strony. Nakładasz je w programie graficznym z przeźroczystością na 90% i masz znak wodny.


RE: Neoheterandria elegans - Killifish - 08-03-2014

Anubis, wyślę Tobie zaraz program do robienia tego. Prosty. Kolejne fajne zdjęcie.


RE: Neoheterandria elegans - anubis5 - 08-03-2014

(08-03-2014, 21:41 PM)Martinezio napisał(a): Skopiuj sobie logo z nagłówka strony. Nakładasz je w programie graficznym z przeźroczystością na 90% i masz znak wodny.
Masz rację, tak byłoby najprościej, ale nie wiem kto robił to logo i czy się na to zgodzi. Prawa autorskie i takie tam. Nie chciałbym niczego robić bez pozwolenia autora. Chcę być ok, wobec niego.
Dzięki Killifish, programik super.


RE: Neoheterandria elegans - Killifish - 09-03-2014

   

Ja robię tak Wink

Logo jak mnie ulotność pamięci nie myli robił maskotus, a mnie nie myli Wink