Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Big Cichlasoma - opinie - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Dyskusje ogólne (https://cichlidae.pl/forum-46.html)
+--- Dział: Hodowle, sklepy, importerzy (https://cichlidae.pl/forum-47.html)
+--- Wątek: Big Cichlasoma - opinie (/thread-2077.html)

Strony: 1 2 3


Big Cichlasoma - opinie - HOLSON - 08-12-2012

Witam

Nie bardzo wiem gdzie ten wątek "wrzucić" więc napisałem tu.

Chodzi mi o firmę "Big Cichlasoma" z łodzi, która ma sporą ofertę pielęgnic na allegro, tzn czy ktoś już miał z nimi kontakt i czy ryby są takie jak w opisach na allegro?.

Planuję zakupić od nich parę gatunków a słyszałem różne opinie, że ryby są dużo mniejsze niż w opisach, karmione jakimś badziewiem itd itp...
Proszę o wasz opinie

pzdr


RE: Big Cichlasoma - opinie - sskendo - 18-01-2013

Witam,
znam człowieka osobiście, byłem na jego hodowli, przykłada się do tej roboty bardzo. Sam brałem od niego swego czasu motaguensis i wszystko było okey. Wielki pasjonata, który nie hoduje ryb tylko, żeby z tego żyć.
Polecam


RE: Big Cichlasoma - opinie - 3runer - 21-01-2013

podzielam opinię, znam kolegę osobiście, pasjonat, lubi duże ryby, lubi pogadać o nich


RE: Big Cichlasoma - opinie - wojtekr - 22-01-2013

Błażej, można go spotkać na Starcie?


RE: Big Cichlasoma - opinie - 3runer - 22-01-2013

można to ten co ma Channy i duże pielęgnice


RE: Big Cichlasoma - opinie - dator - 28-01-2013

Opiniami absolutnie bym się nie sugerował.
Jeśli to coś pomoże, to Piotra można spotkać na coczwartkowej giełdzie łódzkiej. Często ma w ofercie rzadkie i ciekawe gatunki pielęgnic (w tym dorosłe i/lub dobrane pary).


RE: Big Cichlasoma - opinie - MarcinPawlik - 28-01-2013

Miałem okazję kupić parę okazów od niego i sobie jak najbardziej chwale .


RE: Big Cichlasoma - opinie - Killifish - 28-01-2013

Dokładnie, także złego słowa nie powiem o nim i zawsze będę polecał a te opinię złe to wiesz... Też mogę, w jednej chwili napisać, że... 3runer to taki i owaki Wink (wybacz Bruner) ale kijem wody nie zawróce, bo każdy kto go zna to wie, że dba jak potrafi i słowny dziad z niego. Jednym słowem, gdzie wchodzą interesy tam często budzą się demony i jak komuś bardzo zależy, to może je budzić po wielokroć, tylko z czasem staje się to komiczne.
Bierz ryby, napisz najlepiej osobiście o jaką rybę chodzi, dopytaj i kup a najlepiej pogadaj jak masz możliwość w 4 oczy. Z zakupami na odległość jest ten problem, że w głowie zawsze ta ryba jest nadnaturalna, jeśli będzie normalna, to o taką rybę chodziło.


RE: Big Cichlasoma - opinie - pietia77 - 24-02-2013

Jesli sie mozna dołaczyc znam kolege,brałem u niego rybki,byłem na hodowli.Polecam czesto widuje go na czwartkowej gieldzie w Łodzi oraz mozna spotkac Piotrka na starcie co niedziela.


RE: Big Cichlasoma - opinie - jaron - 29-05-2013

Piter zna sie na rzeczy. Hodowla prowadzoną jest w sposób przemyslany, bez szkody dla ryb... jak to czasami u niektórych bywa. Gro klientów wraca do niego po nowe ryby. Wysyłka odbywa sie zawsze w humanitarnych warunkach.

Główny założeniem przed wystartowaniem hodowli była pasja do C.A Smile