Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Apistogramma na start - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Biotopowo (https://cichlidae.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Ameryka Południowa - Pielęgniczki (https://cichlidae.pl/forum-67.html)
+--- Wątek: Apistogramma na start (/thread-1718.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Apistogramma na start - kondziu98pl - 21-09-2012

Mam pytanie jaką odmianę apistogramma wpuścić i co za ryby w tło Undecided


RE: Apistogramma na start - K-Pon - 21-09-2012

(21-09-2012, 15:01 PM)kondziu98pl napisał(a): Mam pytanie jaką odmianę apistogramma wpuścić i co za ryby w tło Undecided

Pytasz o gatunek Apistogramma ?? i o ryby zamieszkujące tło strukturalne akwarium ?? czy o odmianę barwna Apistogramma cacatuoides i ryby towarzyszące ??




RE: Apistogramma na start - kondziu98pl - 21-09-2012

Chodzi mi o odmianę Apistogrammy do tego zbiorniczka ,sugestia gdzie można kupic odłów mile widziana.
Oczywiście chodzi mi również o ryby towarzyszące (tła strukturalnego u mnie nie będzie,szkoda zabierac miejsce rybom


RE: Apistogramma na start - Killifish - 22-09-2012

Zatem pytasz o gatunek Wink
Nie możesz mylić dwóch pojęć, bo to wprowadzi trochę zamieszania.
Zatem tak obrazowo:
mamy fasolę szparagową i bób. To dwa osobne gatunki. Ale już fasola szparagowa zielona i żółta to dwie odmiany tego gatunku, czyli fasoli szparagowej Smile

Jakie ryby to już kwestia gustu, nie wiemy jaka pielęgniczka się Tobie podoba. Moja propozycja jest taka: popatrz w dziale giełda co kto oferuje, zazwyczaj są to F1(pokolenie po dzikich rodzicach), wpisz sobie nazwę ryby w wyszukiwarkę i zobacz czy się podoba, jeśli tak to uzbieraj listę ryb które się podobają i nam ją przedstaw, znam 2 Smoki Wawelskie ze skróconym hejnałem Wink , które chętnie także pomogą wybrać odpowiedni gatunek.
Poszukaj także ogłoszeń Pawła, nick: mpaw - ma duży wybór zarówno pielęgniczek WF, jak i ryb towarzyszących.


RE: na start - kondziu98pl - 28-09-2012

Długo mi to trwało ale znalazłem a.elizabethae i a.bitaeniata tefe a jakie ryb w tło i która z Apistogramm Huh




RE: Apistogramma na start - Killifish - 28-09-2012

A jak sprawa z dostępnością tych ryb? (Nie mam teraz możliwości sprawdzenie)
I w imieniu pewnego smoka Wink błagam nie pisz "ryby w tło" Big Grin tylko "ryby towarzyszące", "rozpraszacze", "ryby ławicowe". Tak jest poprawniej i smoki są spokojniejsze Wink



RE: Apistogramma na start - kondziu98pl - 08-10-2012

No to co powiecie na tą obsadę Dodgy Apistogramma biteaniata Otocinclus cocama Hyphessobrycon loretoensis Hyphessobrycon amandae ile ryb z tych gatunków odmian Huh


RE: Apistogramma na start - Ruki - 09-10-2012

Wybierz albo H. lorotensis albo H. amandae- tych pierwszych jak coś to 10 sztuk, tych drugich 20.


RE: Apistogramma na start - Killifish - 09-10-2012

(09-10-2012, 15:47 PM)Ruki napisał(a): Wybierz... H. lorotensis

Tak, tak, tak! Smile


RE: Apistogramma na start - kondziu98pl - 09-10-2012

To obsada A.biteaniata 1-3 H. lorotensis 10 Cool A ile Otocinclus cockscomb?