Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Sprawy organizacyjne, dyskusje na temat forum, propozycje, sugestie, znalezione błędy, itp. (https://cichlidae.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl (/thread-1458.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl - tuptuś - 18-09-2012

Ehhh... aż żal ****ściska że nie moglem pojechać Smile
Piękne baniaczki Smile


RE: Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl - UKASH - 18-09-2012

Serdecynie gratuluje sukcesu, integracji, wrazen, akwaria fajnie zestawione, mnie osobiscie oczywiscie parka "centralsow" najbardziej przypadla do gustu Tongue, ale "babki" babek tez fajne, nie piszac o ziemkach Kuby, piekniutkie. Nie bylem, jak zmienie prace i profesje( czas czas czas) to kiedys wpadneSmile.


RE: Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl - Killifish - 18-09-2012

UKASH - musisz być, bo scyzork był podstawowymy narzędziem (PiotrK i Rusty mieli) Wink Big Grin


RE: Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl - Bernard - 18-09-2012

Byłem (choć krótko), widziałem i podziwiałem. Atmosfera na targach była przednia. Mogę się jedynie domyślać, że wieczorami była jeszcze przedniejsza Smile Miło było spotkać w realu kilka osób, które dotychczas znałem tylko z forum.
Stoisko cichlidae.pl prezentowało się elegancko (podobnie jak jego gospodarze Wink
Zbiorniki były bardzo udane. Najbardziej przypadł mi do gustu zbiornik z ziemkami i gujankami. Wiktoria też niczego sobie, choć zbój dominant trochę za bardzo się rządził. Akwa z naszymi karpiami wydawało się małe, ale to efekt rozmiarów samca P. fenestratus. Ta para była niezła, choć jak dla mnie samiec zbyt wyrośnięty i trochę blady. Nie zmienia to faktu, że robił ogromne wrażenie i wzbudzał duże zainteresowanie. Kostka - pomysł trafiony w 10.
Było tak dużo do zobaczenia, że z tego wszystkiego zupełnie przegapiłem duży zbiornik organizatorów, który mignął mi tylko gdzieś w przelocie. Teraz widzę na fotkach, że wyszedł naprawdę niezły.


RE: Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl - Adrian - 18-09-2012

Jaki to gat świnki morskiej? Normalnie hipopotam w miniaturce Tongue


RE: Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl - Pley - 18-09-2012

Początkujący. To jest Skinny. Piękne i gorące (dosłownie) świnki Smile

Niestety nie było mi dane być w tym roku, a z tego co widze po fotkach mam czego żałować


RE: Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl - Adrian - 18-09-2012

To jest odrębny gatunek? Czy forma hodowlana ?


RE: Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl - mady haze - 18-09-2012

Piękne te fenestratyBig Grin


RE: Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl - Ruki - 18-09-2012

(18-09-2012, 19:15 PM)PoCzĄtKuJąCy napisał(a): To jest odrębny gatunek? Czy forma hodowlana ?
Świnka morska jest jedna, to tylko odmiana hodowlana. Wink



RE: Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl - Killifish - 18-09-2012

(18-09-2012, 19:01 PM)Pley napisał(a): Niestety nie było mi dane być w tym roku, a z tego co widze po fotkach mam czego żałować
Nie wybaczamy Big Grin Tongue

(18-09-2012, 19:26 PM)mady haze napisał(a): Piękne te fenestratyBig Grin

Poznajesz je? Big GrinBig GrinBig Grin Jasne, że piękne, kolorki zapewne normalnie mają ładniejsze, tam, jak to na wystawach, warunki polowe. Ale "Piramida" robiła wrażenie.