Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Kulinarny wątek zbiorczy - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Dyskusje ogólne (https://cichlidae.pl/forum-46.html)
+--- Dział: Pozaakwarystycznie (https://cichlidae.pl/forum-32.html)
+--- Wątek: Kulinarny wątek zbiorczy (/thread-1432.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Kulinarny wątek zbiorczy - dator - 20-07-2012

Dzięki Marta,
Dostałem ślinotoku już w trakcie czytania przepisu, normalnie jak pies Pawłowa po zobaczeniu lampki i usłyszeniu dzwonka.


RE: Kulinarny wątek zbiorczy - Killifish - 20-07-2012

Poczekaj Darku, Rusty coś wrzuci dziś w tym temacie Tongue Do tej pory zapach czekolady się unosi Big Grin Tongue


RE: Kulinarny wątek zbiorczy - dator - 20-07-2012

Dobrze, dobrze, czekolada górą! Nawet Isia powiedziała, że dzień bez batonika czekoladowego jest dniem straconymTongue.


RE: Kulinarny wątek zbiorczy - Rusty - 20-07-2012

Każdy ma swój sposób na czekoladę i na jej wykorzystanie.
Ja na przykład lubię roztopić pół tabliczki czekolady z 2 łyżkami olejku i polać ciepłą mieszanką duży i apetyczny kawałek mięsa.
   
Następnie wykonywać masaż, który bardzo relaksuje zarówno masażystkę jak i obiekt. Szczerze polecamy wszystkim amatorom czekolady Smile


RE: Kulinarny wątek zbiorczy - qbsztyk - 20-07-2012

(20-07-2012, 23:02 PM)Rusty napisał(a): Każdy ma swój sposób na czekoladę i na jej wykorzystanie.
Ja na przykład lubię roztopić pół tabliczki czekolady z 2 łyżkami olejku i polać ciepłą mieszanką duży i apetyczny kawałek mięsa.
Następnie wykonywać masaż, który bardzo relaksuje zarówno masażystkę jak i obiekt. Szczerze polecamy wszystkim amatorom czekolady Smile

To już podchodzi pod perwersję Wink


RE: Kulinarny wątek zbiorczy - dator - 20-07-2012

Killi, Ty to potrafisz się ustawić, a nawet ułożyćWink.
Jak wykorzystaliście drugą połowę czekoladyBig Grin?


RE: Kulinarny wątek zbiorczy - ziemian - 21-07-2012

(20-07-2012, 23:02 PM)Rusty napisał(a): Każdy ma swój sposób na czekoladę i na jej wykorzystanie.
Ja na przykład lubię roztopić pół tabliczki czekolady z 2 łyżkami olejku i polać ciepłą mieszanką duży i apetyczny kawałek mięsa.
Następnie wykonywać masaż, który bardzo relaksuje zarówno masażystkę jak i obiekt. Szczerze polecamy wszystkim amatorom czekolady Smile


To co zobaczyłem- mam dość Big Grin, a myślałem że Rusty wrzuci coś naprawdę apetycznego Tongue


RE: Kulinarny wątek zbiorczy - Killifish - 21-07-2012

Qba - spróbować musisz, tylko ja będę masował Tongue Wtedy nie będzie zakrawać o perwersję, a nią bądzie Tongue Wink

Darek - 2 połowę czekolady wyślemy pocztą Tobie Wink

Ziemian - jeśli już bym Tobie apetycznie wyglądał, to serio stary, "neonki Inessa" już wolałem Tongue

Powiem tak. Świetna sprawa i nie ma co sobie żartować, bo jeśli ktoś nie miał okazji, to nie wie o czym mowa. Tego ciepła i zapachu nie odda nic, bo nie wiem jak opisać jedzenie czekolady, a co dopiero jej wchłanianie przez skórę Wink Połączone z fachowo zrobionym masażem relaksacyjnym, działa na wszystkie zmysły.
Rusty wrzuciła to głównie ze względu na Darka, Naszego miłośnika czekolady, aby poznał coś nowego, a przyznacie, że przepis prosty, bo tylko olej do czekolady Tongue A poruszenie u samców - bezcenne Big Grin Wink


RE: Kulinarny wątek zbiorczy - dator - 21-07-2012

Cytat:
(21-07-2012, 01:57 AM)Killifish napisał(a): Darek - 2 połowę czekolady wyślemy pocztą Tobie Wink

Wuju, stary byku, nie takiej odpowiedzi oczekiwałemHuh.
Myślałem o dwóch innych opcjachIdea.
Pierwsza, "obiekt" zamienia się miejscami z masażystką i w taki oto piękny sposób reszta czekolady żegna się ze swoim bytem w formie stałej konsystencjiTongue.
W drugiej, "obiekt" - zasmakowawszy dobrodziejstwa masażu czekoladowego - kontynuuje go, wykorzystując resztę czekolady do pozostałej części ciała (wtedy byłbyś wiarygodniejszy pisząc o tych wszystkich zmysłach etc.)TongueTongue.
Ale nie przejmuj się, wszystko przed Tobą. Następnym razem poproś Rusty o roztopienie 5 czekolad - w końcu jesteś niemałym klocemBig Grin.

Rusty,
Jakiego olejku najlepiej użyć do tego masażu?





RE: Kulinarny wątek zbiorczy - Killifish - 21-07-2012

Darku - nie mogę wszystkiego opisywać w tym dziale, chyba, że przeniesiemy temat do działu Rozmnażanie Pielęgnic Tongue Big Grin