Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Rangi - mini-konkurs :) - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Rangi - mini-konkurs :) (/thread-14.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Rangi - mini-konkurs :) - Topielec - 06-03-2011

Uwaga, uwaga.

Zablokowałem dostęp do tworzenia własnych ranga na forum - sorry Piotrek Wink

Ale to nie ze złośliwości, a dlatego, że mam pewien pomysł.

Jak już pewnie zdążyliście zauważyć, tutejszymi rangami będą różne gatunki pielęgnic.
Obecnie każdy z Was posiada rangę exLamprologus multifasciatus i nie zmieni się to do momentu, aż nie napiszecie 25 postów (nie jest to w żadnym razie zachęta do bezmyślnego nabijania postów Exclamation ). W tym momencie popularny multik zmieni się w inną pielęgnicę. Jaką?

Oto właśnie pytanie do Was! Big Grin Każdy z Was może spróbować strzelić, jaki gatunek pielęgnicy będzie kolejną rangą (mam nadzieję, że nie ma możliwości gdzieś tego podejrzeć...). Uwaga - każdy ma tylko jeden strzał. Kto trafi, będzie mógł wymyślić sobie swoją własną rangę tylko dla siebie - dożywotnio Smile

Dla przykładu Bernard będzie mógł być "żółtym petrusiem", a Piotrek cichlidoholikiem Smile

Ale najpierw trzeba celnie trafić. Kolejna ranga jest już przygotowana, więc do dzieła!

Jedna, jedyna podpowiedź z mojej strony - Ameryka Południowa.



RE: Rangi - jaka następna? - Ruki - 06-03-2011

Jeśli idzie to wielkością to pewnie następna będzie jakaś pielegniczka. Tongue
Strzelam.... hmmm.... kakadu. Tongue


RE: Rangi - jaka następna? - piotrK - 06-03-2011

(06-03-2011, 18:10 PM)Cichlidae napisał(a): Zablokowałem dostęp do tworzenia własnych ranga na forum - sorry Piotrek Wink
Spoko nawet bym nie zauważył Big Grin
(06-03-2011, 18:10 PM)Cichlidae napisał(a): Ale najpierw trzeba celnie trafić. Kolejna ranga jest już przygotowana, więc do dzieła!
Ramirezka?


RE: Rangi - jaka następna? - RafaHell - 06-03-2011

dla mnie też Ramireza - na 100% (zastrzegam, iż pomyśłałem o tym nim zobaczyłem posta piotrK'a)


RE: Rangi - jaka następna? - Topielec - 06-03-2011

Oczywiście nie ma problemu, by głosować na ten sam gatunek Smile
Rozwiązanie konkursu nastąpi samoistnie - w momencie, gdy ktoś osiągnie poziom 25 postów - i nie mogę to być ja Wink


RE: Rangi - mini-konkurs :) - trofek - 07-03-2011

Mam wrażenie, że to będzie większa rybka niż pielęgniczka.Stawiam na..........Geophagus Tapajos Big Grin


RE: Rangi - mini-konkurs :) - marti - 07-03-2011

Po przeczytaniu zasad konkursu, od razu przyszła mi na myśl Ramireza Smile
I widzę że nie byłem jedyny ...
W każdym razie stawiam na Ramirezkę.


RE: Rangi - mini-konkurs :) - Sendog - 07-03-2011

Przepraszam ale nie jestem mocny z SA - co to ryba w logo forum? Stawiam na nią Smile


RE: Rangi - mini-konkurs :) - piotrK - 07-03-2011

LOL! nikt nie trafił Big Grin


RE: Rangi - mini-konkurs :) - Ruki - 07-03-2011

Byłem najbliżej. :-D