Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Prezentacje (https://cichlidae.pl/forum-23.html)
+--- Dział: Inne ryby i mieszkańcy naszych akwariów (https://cichlidae.pl/forum-45.html)
+--- Wątek: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. (/thread-1303.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - qbsztyk - 30-05-2012

Kurde jeszcze się zarażę Wink


RE: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - Killifish - 30-05-2012

Czym? Wink Ty sie szczep Tongue
Aby miec te ryby, trzeba miec zelastwa na sobie, one to lubia Wink jedne z niewielu ryb, ktore to lubia. Ogolnie, male, piekne rybki.


RE: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - polak.krk - 31-05-2012

Julku czemu nie chcesz wstawic wiecej fotek?. Rybki extra, akwa wiadomo, biotopik musi byc. Smile


RE: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - Killifish - 31-05-2012

Chce, ale ucze cierpliwosci, tak niecierpliwych akwarystow, jak Ty Tongue

Dzis cos wrzuce. Nie sztuka wrzucic 100 fotek z roznymi baniakami i rybami. Wrzucac bede po kilka danego gatunku ryb/biotopu/akwarium, omowimy i kolejne, a tak to magiel wyjdzie. Tak juz mam, a ogolnie to moj temat i ja decyduje Tongue I nie zadawac glupich pytan Big Grin


RE: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - K-Pon - 31-05-2012

(31-05-2012, 07:01 AM)Killifish napisał(a): ... I nie zadawac glupich pytan Big Grin

Ja zadam najdurniejsze z możliwych Tongue
Jak cenowo wygląda zakup parki WF ?


RE: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - Killifish - 31-05-2012

Odpowiem durnie zatem:
Dobry weekend imprezowania, w pewnym klubie na Florianskiej Tongue We dwoje Krzysiu Wink


RE: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - dator - 31-05-2012

Cytat:
(31-05-2012, 16:49 PM)Killifish napisał(a): We dwoje Krzysiu Wink

We dwoje, czy we dwóchBig Grin?!

A w kwestii ryb, to jak to czytam, to jakbym odkrywał nowe galaktyki. Dobrze, że to piszesz, bo człowiek zapomina, że jest coś jeszcze poza pielęgnicamiWink.




RE: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - Killifish - 31-05-2012

Darku, we dwoje, we dwoch to z Krzyskiem piwo pijemy zawsze a to z 2 tyg. bysmy musieli... A kobieta to i drinka i ... Wink

Dzis juz nie dam rady wrzucic i opisac kolejnych, mam jeszcze papierow mase, ale ciesze sie, ze odkrywasz cos nowego, ja to robie w Twoich tematach o CA.


RE: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - macben - 01-06-2012

Śliczne rybki, czekam zatem na relacje z tarła Wink


RE: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - Robert M. - 01-06-2012

Julek

Genialne masz te rybySmile

A o co chodzi z żelazem? Wybacz, ale zupełnie nie siedzę w temacieSmile

Marta