Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Koszulki Cichlidae najnowsza edycja-nowa oferta kolorowe - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Sprawy organizacyjne, dyskusje na temat forum, propozycje, sugestie, znalezione błędy, itp. (https://cichlidae.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja-nowa oferta kolorowe (/thread-12119.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Koszulki Cichlidae najnowsza edycja-nowa oferta kolorowe - macioch - 11-02-2023

Dzień dobry jako że dostałem całkiem inną i dużo korzystniejszą ofertę zbieram zamówienia od nowa:

1. Polówka bawełniana z haftowanym logo na piersi 59zł + 8zł haft nicka (opcjionalnie)

2. t-shirt bawełniany sitodruk lub  inna podobnej trwałości metoda 49 zł + 5zł druk nicka (opcjonalnie)


.pdf   21172_20.pdf (Rozmiar: 138.75 KB / Pobrań: 133)

.pdf   42250_20.pdf (Rozmiar: 144.37 KB / Pobrań: 93)


Poniżej karty produktu z podanymi rozmiarami i paletą kolorów. Prosze w zamówieniu podać rozmiar numer koloru


ja pierwszy

2x T-shirt z nickiem macioch
rozmiar M
kolor 28 i 30


1x polówka z nickiem macioch r
rozmiar M
kolor 30


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja-nowa oferta kolorowe - mimo12 - 11-02-2023

2x T-shirt bez nicku
Rozmiar XXL
Kolor 24 i 26


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja-nowa oferta kolorowe - Goran - 11-02-2023

Dwa pytania. Rozumiem, że w obu przypadkach logo jest na piersi. A gdzie jest Nick?
I drugie, czy ilość liter w nicku wpływa na cenę? bo waham się między Goran A @GoranFishhotel Smile


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja-nowa oferta kolorowe - Martinezio - 11-02-2023

1 x polo z nickiem. Kolor czarny, XL.

@Goran ponieważ są to koszulki/polówki forumowe, to proponował bym trzymać się nicka z forum Wink


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja-nowa oferta kolorowe - Goran - 11-02-2023

(11-02-2023, 22:30 PM)Martinezio napisał(a): 1 x polo z nickiem. Kolor czarny, XL.

@Goran ponieważ są to koszulki/polówki forumowe, to proponował bym trzymać się nicka z forum Wink

No i przekonałeś mnie Smile


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja-nowa oferta kolorowe - wet-aqua - 12-02-2023

Tak naprawdę nigdy nie zamawiałem "forumowej" koszulki. Może już pora na ten krok. Poproszę polo czarne XL z logo forum i wet-aqua x 2 szt. Taki sobie zrobię prezent na starość i poprawienie humoru.


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja-nowa oferta kolorowe - piotrK - 12-02-2023

1x t-shirt z nickiem piotrK
rozmiar M
kolor 36

1x polo bez nicka
rozmiar M
kolor 50


Koszulki Cichlidae najnowsza edycja-nowa oferta kolorowe - -KUBA- - 12-02-2023

1x t-shirt kolor 28 bez nicka

Wysłane z mojego moto g(60) przy użyciu Tapatalka


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja-nowa oferta kolorowe - HOLSON - 12-02-2023

1x t-shirt z nickiem holson
Rozmiar M
Kolor 22

1x polo bez nicka
Rozmiar M
Kolor 42


RE: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja-nowa oferta kolorowe - Goran - 12-02-2023

1 x t-shirt- kolor 50 - rozmiar L - nick Goran