Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
[8. PCW] Lubiatów 2022 - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Polish Cichlid Weekend (https://cichlidae.pl/forum-73.html)
+--- Wątek: [8. PCW] Lubiatów 2022 (/thread-11748.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zaczynamy odliczanie do PCW 2022 - kojot99 - 06-04-2022

Hejka ja też bym się pisał tylko jest sprawa zabrał bym się z Kobuzem w czwartek lecz oni mają na tą chwilę komplet w domku. Stąd moje pytanie czy jest ktoś też od czwartku i mnie przygarnie? Ps. nie chrapie w nocy   Wink


RE: Zaczynamy odliczanie do PCW 2022 - tatakuby - 06-04-2022

(06-04-2022, 20:32 PM)kojot99 napisał(a): Hejka ja też bym się pisał tylko jest sprawa zabrał bym się z Kobuzem w czwartek lecz oni mają na tą chwilę komplet w domku. Stąd moje pytanie czy jest ktoś też od czwartku i mnie przygarnie? Ps. nie chrapie w nocy   Wink

Proponuje namiot lub jedna nocka pod gwiazdami Big Grin Bo my mamy komplety w domkach Big Grin
A tak na serio. Jak współlokatorzy pozwolą ci przekimać w kuchni na kalimacie to ośrodek nic do tego mieć nie będzie. 
A zapewniam Cię że ja z ekipą jestem w stanie postawić ci w tej kuchni łóżko na jedna noc. Także nie dygaj Wink 


p.s  Kiedys na ŚWA chyba z Adminem pożyczyliśmy (zaj......liśmy) w porozumieniu z Recepcjonistką łóżko dla naszej koleżanki Gosi Smile 
Uzyskaliśmy na urodę osobistą klucze od zamieszkałego pokoju  przez kolegów  Czech i pożyczyliśmy nieużywane łóżko Big Grin


RE: Zaczynamy odliczanie do PCW 2022 - piotrK - 06-04-2022

(06-04-2022, 21:11 PM)tatakuby napisał(a): Kiedys na ŚWA chyba z Adminem pożyczyliśmy (zaj.....liśmy) w porozumieniu z Recepcjonistką łóżko dla naszej koleżanki Gosi Smile 
Uzyskaliśmy na urodę osobistą klucze od zamieszkałego pokoju  przez kolegów  Czech i pożyczyliśmy nieużywane łóżko Big Grin

Legenda niesie że Czesi po dziś dzień zastanawiają się, czy byli w pokoju 2-, czy 3-osobowym Big Grin


RE: Zaczynamy odliczanie do PCW 2022 - kojot99 - 06-04-2022

Łojciec jo nigdy nie dygom . Podobno Admin mnie przekimie na zoli . Także proszę o rozlokowanie mnie od Piątku.


RE: Zaczynamy odliczanie do PCW 2022 - macioch - 06-04-2022

A tam jest 3 łóżka + kanapa czy 5 łóżek? Bo na zdjęciu widziałem kanapę a domki są podpisane jako 4/5 osob


RE: Zaczynamy odliczanie do PCW 2022 - tatakuby - 06-04-2022

Jedno Dwuosobowe łóżko i trzy jednoosobowe. Do dowolnej konfiguracji :p


RE: Zaczynamy odliczanie do PCW 2022 - Zimna Zośka - 07-04-2022

Ja niestety nie przyjadę z rodziną w tym roku. Choć jakby się znalazło jeszcze jedno miejsce to przyjechałbym sam.


RE: Zaczynamy odliczanie do PCW 2022 - galimedes - 15-04-2022

Witam, przelew poszedł. Do zobaczenia!


RE: Zaczynamy odliczanie do PCW 2022 - tatakuby - 15-04-2022

Zaksięgowane Smile


RE: Zaczynamy odliczanie do PCW 2022 - tatakuby - 21-04-2022

Siemka
Panie i Panowie chciałbym poinformować że zaliczka za pobyt została wpłacona a wiec domki ostatecznie zarezerwowane.
Osoby które są dopisywane do domków Pigula lub Maciocha proszę o nierozliczenie się przed przyjazdem , ponieważ noclegi będą mobilne Wink Znaczy sie jeden duży domek być może uda sie przygotować z czterema łóżkami pojedynczymi wiec rozliczenia wasze mogą wziąć w łeb Big Grin
Wszystkiego dowiecie sie na miejscu Papa