Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] (/thread-11550.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - macioch - 17-01-2024

(16-01-2024, 23:21 PM)Amelka napisał(a): Kłaniam się Wszystkim pielęgnującym pasję do pielęgnicowatych : Heart [Obrazek: haha.gif] Heart

Amelia z Mazowsza, fanka południowoamerykańskich akar i pielęgniczek, baniaczki 60 i 300 l

Serdecznie pozdrawiam.

czołgiem! Big Grin 

Czekamy na prezentacje baniaków Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - Amelka - 17-01-2024

(17-01-2024, 00:55 AM)macioch napisał(a):
(16-01-2024, 23:21 PM)Amelka napisał(a): Kłaniam się Wszystkim pielęgnującym pasję do pielęgnicowatych : Heart [Obrazek: haha.gif] Heart

Amelia z Mazowsza, fanka południowoamerykańskich akar i pielęgniczek, baniaczki 60 i 300 l

Serdecznie pozdrawiam.

czołgiem! Big Grin 

Czekamy na prezentacje baniaków Smile

Na prośbę - wstawiłam fotki 60-ki (ale bez pielęgnic) w dziale prezentacje Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - PatrykRuda - 21-01-2024

Cześć Wszystkim na początek się przedstawię zanim wystawie opis mojego baniaka nazywam się Patryk mieszkam w Rudzie Śląskiej od kilkunastu lat jestem członkiem GSA(chyba prawie od początku Wink), zbyt wiele osób mnie nie zna chyba ze względu na moje ciche zachowanie(nie lubię się wtrącać ale lubię posłuchać) i małomówność do czasu bo jak się rozgadam jest inaczej, jeśli jestem w stanie zawsze pomogę.
Jeśli chodzi o moje hobby to od dziecka był zbiornik z przerwa aż nie znalazłem akwarium na śmietniku, co poskutkowało w szkole średniej chęcią większego zbiornika więc sobie posklejałem sam ok 100 litrów( tańsza wersja bo rodzicom raczej się nie przelewało i nie byłem w stanie prosić o akwarium sklepowe) jak skończyłem szkołę i podjąłem się pracy to za pierwszą wypłatę kupiłem sobie akwarium 240L i tak się zaczęło przez te wiele lat przez moje dłonie przeszły różnej maści zbiorników i raczej nigdy nie było jednegoWink aktualnie stoi u mnie 540L Azji a drugi zbiornik jest żółwiem wodno-lądowym, ale w niedalekiej przyszłości jest plan postawić zbiornik 100 litrowy Ameryki tu dopiero będzie planowana obsada w przyszłościWink

Ok nie zanudzam już i zapraszam do komentowania i sugestii w moim wątku.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - macioch - 21-01-2024

Wreszcie jest riposta GSA na rosnące w wpływy cichlidae w jego szeregach Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - Zimna Zośka - 21-01-2024

Siemanko nowe ludziska Papa


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - PatrykRuda - 21-01-2024

(21-01-2024, 13:08 PM)macioch napisał(a): Wreszcie jest riposta GSA na rosnące w wpływy cichlidae w jego szeregach Big Grin

No a jak Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - Martinezio - 21-01-2024

Ja tam bardzo się cieszę, że Cichlidae jest częścią GSA i GSA jest częścią Cichlidae. Wychodzi to tylko na dobre obojgu stronom i chwała Wam za to!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - StaryRybak - 22-01-2024

Witam wszystkich, powracam do akwarystyki i do tych mniejszych pielęgnic bo niestety ale warunki mieszkaniowe są takie jakie są a i możliwości brak mimo że chęci duże.  Posiadam dwa baniaczki 60x40x30. Co w nich będzie jeszcze nie wiem. Póki co czytam, podpatruję, analizuję. Przywiało mnie tu z apisto,pl
Wszystkim gratuluję pięknych ryb i baniaków.
Jakub Wawa


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - geepard - 26-01-2024

Witam wszystkich.
Jestem tu nowy,  i chciałem się przywitać.
Chciałem założyć akwarium z pielegnicami, i chciał bym zapytać o obsadę.
Zbiornik 450 l dno 150x60
Wpuciłem narazie
9x meeka
10 razy czerwieniak dwuplamy blue
Para dobrana acara electric blu

chciał bym dorzucic jeszcze cos z tego
Zlbo ziemiojedy
albo pielegnica niebieskoluska
albo pielegnica nikaraguańska
Co wy o tym myślicie?
Pozdrawiam


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - piotrK - 26-01-2024

(26-01-2024, 17:46 PM)geepard napisał(a): Witam wszystkich.
Jestem tu nowy,  i chciałem się przywitać.
Chciałem założyć akwarium z pielegnicami, i chciał bym zapytać o obsadę.
Zbiornik 450 l dno 150x60
Wpuciłem narazie
9x meeka
10 razy czerwieniak dwuplamy blue
Para dobrana acara electric blu

chciał bym dorzucic jeszcze cos z tego
Zlbo ziemiojedy
albo pielegnica niebieskoluska
albo pielegnica nikaraguańska
Co wy o tym myślicie?
Pozdrawiam
Witaj na forum, zapraszam do założenia tematu w tym dziale: https://cichlidae.pl/forum-31.html tam uzyskasz odpowiedź. Tutaj tylko się witamy Smile