Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] (/thread-11550.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - piotrK - 23-01-2022

Witajcie, jak zwykle zapraszamy do pisania na forum Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - roy72 - 24-04-2022

Witam. Na forum jestem już od dłuższego czasu i chyba najwyższy czas się przedstawić. Rafał z Rumi, zafascynowany barwnikami a szczególnie P.roloffi i P.pulcher. Posiadam oba te gatunki z najlepszych chyba źródeł w kraju, czyli od Maciocha I Papji. Obydwa te gatunki pływają w akwarium 200l, które w najbliższym czasie czeka restart i redukcja obsady, głównie odłowów narybku roloffi. W mniejszym, biotopowym zbiorniku pływają Chromaphyosemion volcanum (również od Papji)


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - macioch - 25-04-2022

Proszę proszę liczę że to zapowiedź większej aktywności na forumBig Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - roy72 - 25-04-2022

(25-04-2022, 00:45 AM)macioch napisał(a): Proszę proszę liczę że to zapowiedź większej aktywności na forumBig Grin

Postaram się


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - RS. - 08-05-2022

Dzień dobry
Żeby nie wyjść na samym początku na ostatniego gbura, postaram się przedstawić.
Akwarystyką zająłem się ok. ćwierć wieku temu - najpierw jakieś akwaria tzw. towarzyskie, potem było trochę Malawi, trochę Tanganiki, nieco więcej Am. Płd. a od 2004 do 2011r. zajmowałem się wyłącznie akwarystyką morską. Potem baaardzo długa przerwa i dopiero w ubiegłym roku postawiłem znowu akwaria. Po raz pierwszy w życiu cieszę się dwoma krewetkariami z krewetami miniaturowymi. Cieszę się, ale... Brakuje mi tego "pazura", jaki dają pielęgnice. Obawiam się, że nie oprę się i jakieś szkło jeszcze dojdzie, nawet gdyby miało być niewielkie. Do słonej wody już nie chcę wchodzić - nie te czasy, świat się zmienił, a ja miałem okazję skorzystać z bardzo dobrego okresu i chyba poprzestanę na dobrych wspomnieniach.
Zamierzam zadać pytanie w dziale Tanganika, więc tam się zobaczymy.
RS


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - piotrK - 09-05-2022

Cześć @RS.  , miłego pobytu na forum. Od pielęgnic nie da się uciec, to prawda Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - RS. - 09-05-2022

Dziękuję za przyjęcie do szanownego grona. Lecę do Tangi.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - padre218 - 19-05-2022

Witam ,jestem z Buska-Zdroju po dłuuuugiej przerwie od różnego rodzaju zwierzaków i ryb wracam w końcu do akwarystyki. Mam nadzieję, że wszystko czego szukam znajdę właśnie tutaj. Pozdrawiam


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - piotrK - 20-05-2022

Siema @padre218 , miłego pobytu na forum Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4] - Chytry_Lisek - 04-07-2022

Hej Smile W związku z tym, że spędziłam z wami super (długi) weekend to zdecydowałam się zarejestrować. Nazywam się Paulina, akwarystyką zajmuje się dosyć długo, ale nie hoduję pielęgnic (niestety). Ale może kiedyś ^^ Aktualnie mam dwa zbiorniki 25 litrów: jeden z krewetkami Yellow Neon, a w drugim mam czerwone platki i otoski. Jestem pod wrażeniem tego jak wspaniali ludzie tworzą to forum. Cieszę się, że miałam was okazję poznać osobiście, a w szczególności Łojca Wink ). Miłego! ☺️