Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Witamy z powrotem! - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Sprawy organizacyjne, dyskusje na temat forum, propozycje, sugestie, znalezione błędy, itp. (https://cichlidae.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Witamy z powrotem! (/thread-11543.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Witamy z powrotem! - filas - 20-10-2021

(20-10-2021, 15:11 PM)hubar napisał(a): Nie wiem jak Was ale u mnie powoduje to że niestety nie widzę nieprzeczytanych postów nawet odpowiedź na tą uwagę nie była w nieprzeczytanych

Prowadzi to do tego ze nie jestem w stanie określić co przeczytałem a co nie


Pozdrawiam

...a ja się powtórzę z pytaniem bo nie odpowiedziałeś Wink
Czyściłeś cookies i pliki tymczasowe dla tej witryny?


RE: Witamy z powrotem! - piotrK - 24-10-2021

Drodzy userzy jeszcze dwie nowinki, które część z was pewnie już zauważyła:

Jeżeli ktoś zacytuje was w swoim poście dostaniecie powiadomienie ("Alerts" na górze strony, tuż obok "Pokaż dzisiejsze/nowe posty").

Powiadomienie dostaniecie również, jeżeli ktoś wspomni was za pomocą znaczka @. Wystarczy wpisać ten znaczek @ a zaraz po nim bez spacji nick użytkownika (np. @piotrK), którego chcemy wspomnieć. Może to być przydatne, np. jeżeli jakiś temat mógł umknąć osobie specjalizującej się w danej dziedzinie itp. wykorzystania jak w mediach społecznościowych.

Miłego korzystania Smile


RE: Witamy z powrotem! - Goran - 24-10-2021

Fajny pomysł Wink
Ja mam jeszcze jedną sprawę... nie wiem czy to tylko ja jestem taki nierozgarniety i czy to przez używanie telefonu a nie kompa, ale ciągle mam problem że zlokalizowaniem przycisku ODPOWIEDZ lub ZAKOŃCZ EDYCJĘ. Mam wrażenie, że za każdym razem jest w innym miejscu Smile może jak by był w jakimś czerwonym kolorze to moje kiepskie oczy prędzej to wyłapią Smile


RE: Witamy z powrotem! - piotrK - 24-10-2021

To już pytanie do @Martinezio Smile Rozumiem o co ci chodzi, zwłaszcza przy szybkiej edycji. Sam dalej muszę chwilę pomyśleć, żeby nie kliknąć znowu "edytuj" zamiast "Zapisz zmiany".


RE: Witamy z powrotem! - Martinezio - 25-10-2021

@Goran - wydaje mi się, że inaczej po prostu nie można. Przy trybie "szybka edycja" system nie przenosi do strony z pełnym edytorem, a tylko odpala wewnętrzny edytor w danym poście umożliwiając edycję treści. Jak byś chciał teraz zatwierdzić taką zmianę? To chyba jedyna opcja, aby guzik był bezpośrednio pod polem edytora.
Nie wiem, możemy próbować bawić się w zmianę wyglądu takiego guziołka, ale chwilowo nie mam na to czasu Wink



Uwaga: jest nowość w obsłudze forum:
zupełnie nowy sposób wyświetlania zdjęć na forum - do tej pory zdjęcia wyświetlane były po kliknięciu w nowym oknie, a teraz wyświetlane są w tym samym oknie, co forum, jako warstwa wierzchnia, dodatkowo oferując możliwość szybszego przełączania pomiędzy wszystkimi zdjęciami w poście!


RE: Witamy z powrotem! - -KUBA- - 26-10-2021

(25-10-2021, 22:22 PM)Martinezio napisał(a): Uwaga: jest nowość w obsłudze forum:
zupełnie nowy sposób wyświetlania zdjęć na forum - do tej pory zdjęcia wyświetlane były po kliknięciu w nowym oknie, a teraz wyświetlane są w tym samym oknie, co forum, jako warstwa wierzchnia, dodatkowo oferując możliwość szybszego przełączania pomiędzy wszystkimi zdjęciami w poście!

Zmiana jak najbardziej na plus, w końcu nie trzeba będzie wertować postów w poszukiwaniu zdjęć

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka


RE: Witamy z powrotem! - Martinezio - 26-10-2021

Kolejna nowość, która nie do końca wcześniej się udała wdrożyć, a którą udało mi się poprawić - system "lajkowania" postów Smile

Jak pewnie zauważycie, przy każdym poście (oprócz własnych) pojawił się na dole, po prawej guzik "Like". Po kliknięciu, post zostanie zalajkowany, a autor otrzyma punkt do statystyk Smile
Lajki można wycofywać. Jest opcja, że te lajki z czasem zaczną wpływać na reputację, ale póki co chciałbym się rozeznać, jak ten system będzie używany. Nie chciałbym zanadto psuć już funkcjonującego systemu (łapka w górę po lewej stronie = +1 do reputacji).

Pobawcie się i dajcie znać, czy taki system będzie Wam pomocny w wyszukiwaniu użytecznych wiadomości Smile

W teorii ponoć system ten ma pomagać w wyszukiwaniu - zobaczymy w praktyce Smile


RE: Witamy z powrotem! - macioch - 27-10-2021

Zmiana w wyświetlaniu fotek to dla mnie oczywiście kolejna zmiana na plus, lajki również na plus, choć jak powiedział Stanisław Paluch do wyjeżdżających za granicę zawodniczek: "...ważne jednak aby te plusy nie przysłoniły Wam minusów" No i wiecie do czego pije Dodgy

Wracając do lajków: Pozornie mogło by się wydawać że to przeginka i zbliżanie FORUM do fejsbukowej grupy, jednakże danie komuś lajka to coś czego trochę brakowało, bo nie można dać komuś punktu reputacji za wrzuceniu fajnych fotek ryb i słabo też być 4 osoba z rzedu piszącą jałowy zahaczający o spam post o treści oscylującej wokół " ale ładne ryby" "ale ładna fotka". W związku z tym paradoksalnie dodanie do forum opcji lajka może nas oddalić od facebooka i zmniejszyć ilość spamu.

Co do wpływu lajków na punkty reputacji to byłbym w tym temacie bardzo, bardzo ostrożny. Moim zdaniem nawet w przełożeniu: bardzo dużo lajków to jeden punkt reputacji nie będzie dobrym rozwiązaniem.


RE: Witamy z powrotem! - Goran - 29-10-2021

Coś się pogubiło, że znikła awatar przy nicku na samej górze?


RE: Witamy z powrotem! - piotrK - 29-10-2021

Też mi się zepsuł. Nie żebym tęsknił Big Grin