Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Witamy z powrotem! - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Sprawy organizacyjne, dyskusje na temat forum, propozycje, sugestie, znalezione błędy, itp. (https://cichlidae.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Witamy z powrotem! (/thread-11543.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Witamy z powrotem! - Goran - 11-11-2021

@piotrK patrzyłem w profilu ale tam same polubienia a mi chodzi o podziękowania.
Edit.. pytanie nieaktualne. Właśnie się doczytałem kilka postów wyżej od Martinezio, że brak o nich info w profilu i może dopiero nad tym popracuje.


RE: Witamy z powrotem! - Bernard - 13-11-2021

A ja mam pytanie z innej beczki - czy nie ma opcji, aby trochę poprawić czytelność postów, w których jest cytat?Obecnie patrząc na taki post trzeba się dobrze wpatrywać, żeby zobaczyć który fragment jest cytowany, a który to odpowiedź. Do tego dochodzi jeszcze lekko tylko zaznaczone miejsce z podpisem (delikatnie błękitno/szary pasek), gdzie wielu z nas ma wpisane jakieś mądre teksty, które także zlewają się z postem. Jedynym urozmaiceniem jest niekiedy czerwony piotrK   [Obrazek: tak.gif]
Efekt to mało czytelny post.


RE: Witamy z powrotem! - Goran - 13-11-2021

Teoretycznie pisząc post można zmieniać czcionkę, ale faktycznie mogło by to być z automatuSmile


RE: Witamy z powrotem! - Martinezio - 15-11-2021

(13-11-2021, 12:27 PM)Bernard napisał(a): A ja mam pytanie z innej beczki - czy nie ma opcji, aby trochę poprawić czytelność postów, w których jest cytat?Obecnie patrząc na taki post trzeba się dobrze wpatrywać, żeby zobaczyć który fragment jest cytowany, a który to odpowiedź. Do tego dochodzi jeszcze lekko tylko zaznaczone miejsce z podpisem (delikatnie błękitno/szary pasek), gdzie wielu z nas ma wpisane jakieś mądre teksty, które także zlewają się z postem. Jedynym urozmaiceniem jest niekiedy czerwony piotrK   [Obrazek: tak.gif]
Efekt to mało czytelny post.

Jak teraz z czytelnością/widocznością sekcji cytowanej? Wink


RE: Witamy z powrotem! - macioch - 15-11-2021

Jak Ty mje zaimponowałeś w tej chwili Marti...

Bez problemu odroznilem cytat od treści posta. Do kolorystyki trzeba będzie się przyzwyczaić że jest odwrotnie niż na starym forum, ale to tam jest małe piwo.


RE: Witamy z powrotem! - Goran - 15-11-2021

No i super. Ale przy okazji widzę, że prezes pogrzebał tam gdzie było ok i już nie jest ok Wink co się stało z wyblaknięciem odwiedzonych powiadomień ? Teraz nie widać które są nowe a które stare.


RE: Witamy z powrotem! - Martinezio - 16-11-2021

Możliwe, że coś wcięło ze zmian, bo przy okazji zrobiłem aktualizację głównego skryptu forum (security fix).
Spróbuję te zmiany dorobić w inny sposób, aby było na stałe.


RE: Witamy z powrotem! - Bernard - 16-11-2021

(15-11-2021, 21:30 PM)Martinezio napisał(a):
(13-11-2021, 12:27 PM)Bernard napisał(a): A ja mam pytanie z innej beczki - czy nie ma opcji, aby trochę poprawić czytelność postów, w których jest cytat?Obecnie patrząc na taki post trzeba się dobrze wpatrywać, żeby zobaczyć który fragment jest cytowany, a który to odpowiedź. Do tego dochodzi jeszcze lekko tylko zaznaczone miejsce z podpisem (delikatnie błękitno/szary pasek), gdzie wielu z nas ma wpisane jakieś mądre teksty, które także zlewają się z postem. Jedynym urozmaiceniem jest niekiedy czerwony piotrK   [Obrazek: tak.gif]
Efekt to mało czytelny post.

Jak teraz z czytelnością/widocznością sekcji cytowanej? Wink

Znacznie lepiej  [Obrazek: oklasky.gif]


RE: Witamy z powrotem! - Martinezio - 17-11-2021

(06-11-2021, 18:09 PM)Goran napisał(a): To znowu ja .. Jarząbek Smile prezesie ... Jedna rzecz zauważyłem. Przy przeglądaniu załaczanych fotek i przesuwaniu dalej może powinno omijać emotki i inne graficzki ? Smile

"Łubudubu, łubudubu, nie ma już emotek przy przeglądaniu fotek z klubu..."

Wink
Znalazłem problem i go wyeliminowałem. Mam nadzieję, że będzie to prawidłowo funkcjonować.
Przy okazji wywaliłem jedną wtyczkę (auto-resize images on page), która trochę kolidowała z przeglądarką fotek - wtyczka niewiele wnosiła, a przeglądarka IMO ważniejsza Wink


RE: Witamy z powrotem! - macioch - 17-11-2021

Nie wiem czy by szło takie coś zrobić i czy to jest robota na 5 minut, 5 dni czy 5 tygodni ale super byłoby jakby szło podczas pisania posta przerzucać strony tematu