Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Witamy z powrotem! - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Sprawy organizacyjne, dyskusje na temat forum, propozycje, sugestie, znalezione błędy, itp. (https://cichlidae.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Witamy z powrotem! (/thread-11543.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Witamy z powrotem! - Martinezio - 02-11-2021

Niestety, ale póki co nie przewiduję takiej zmiany. Powiadomienia to niejako odrębny system mający własną tabelkę i dopiero kliknięcie w powiadomienie lub ten haczyk obok X-a powoduje jego "odczytanie". Odczytanie NIE powoduje skasowania powiadomienia, a jedynie jego "deaktywację", czyli zmniejsza się licznik powiadomień i jak ten licznik dojdzie do 0, to wtedy przestaje wyświetlać powiadomienia na czerwono.
Aby to zmienić musiał by ktoś całkiem przepisać system powiadomień - sorki, ale ja się nie czuję na siłach Wink


RE: Witamy z powrotem! - Goran - 02-11-2021

Spoko. Znalazłem sobie zastosowanie tych powiadomień. Trzymam tam na stałe te które nie dotyczą moich wątków, żeby za jakiś czas bez szukania do nich wchodzić jak coś tam chce napisać Smile np wątek o thomasach.


RE: Witamy z powrotem! - Martinezio - 03-11-2021

Uwaga: nastąpiła pewna zmiana w funkcjonowaniu strony - dzięki nowej wtyczce ThunderBoard system teraz jest w całości oparty na technologii AJAX.
Cytat:ThunderBoard ładuje zmiany na tej samej stronie za pomocą AJAX za pomocą TurboLinks. Na przykład możesz przełączać się między stronami forum bez przeładowywania całej strony i zmiany tylko niezbędnych elementów. Dzięki temu Twoi użytkownicy mogą cieszyć się szybszą i płynniejszą nawigacją.

Dajcie znać, jeśli komuś strona nie będzie działać prawidłowo, choć ufam, że będą to sporadyczne przypadki Smile


RE: Witamy z powrotem! - thaz - 05-11-2021

Mam jeszcze jedną sugestię: po wejściu na forum mamy "Pokaż nieprzeczytane posty", po kliknięciu mamy wyniki - listę wątków - po kliknięciu któregoś przenosi nas do 1 posta tego wątku;
imho dałbym tutaj opcję, że przenosi nas to pierwszego nieprzeczytanego posta w tym wątku (czyli nie wertujemu od początku a od momentu gdzie skończyliśmy).


RE: Witamy z powrotem! - Goran - 05-11-2021

Jest taka opcja. Nie klikaj w tekst tylko w tą strzałę przed tekstem. Ona przenosi do pierwszego nieprzeczytanego.


RE: Witamy z powrotem! - Martinezio - 05-11-2021

Tak ogólnie to nie ta "strzałeczka", bo jej przeznaczenie było inne (nie zawsze działa poprawnie).

Klikamy tu:
   

To ta opcja przenosi do pierwszego z nieprzeczytanych prawidłowo Smile


RE: Witamy z powrotem! - Goran - 05-11-2021

(05-11-2021, 10:14 AM)Martinezio napisał(a): Tak ogólnie to nie ta "strzałeczka", bo jej przeznaczenie było inne (nie zawsze działa poprawnie).

Klikamy tu:


To ta opcja przenosi do pierwszego z nieprzeczytanych prawidłowo Smile
Hmmm..... to akurat mnie przenosi chyba zawsze do ostatniego nieprzeczytanego A nie pierwszego...

Widzę, że zniknął licznik podziękowań i polubień Smile


RE: Witamy z powrotem! - Martinezio - 05-11-2021

Mnie zawsze, odkąd pamiętam, przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego Wink

Co do liczników, to tak - zniknęły, bo strona była już przeładowana informacjami. Co za dużo, to niezdrowo Smile Dane te oczywiście są i w każdej chwili można do nich wrócić, ale IMO w nagłówkach postów są one zbyteczne.


RE: Witamy z powrotem! - Goran - 05-11-2021

(05-11-2021, 12:39 PM)Martinezio napisał(a): Co do liczników, to tak w nagłówkach postów są one zbyteczne.
Święta racja. Jeśli już, to w profilu mogą być, co by odbudować morale że ktoś nas jeszcze lubi i jak bardzo Smile


RE: Witamy z powrotem! - Martinezio - 05-11-2021

Lajki są dość dobrze rozbudowane w profilu usera. Brakuje tylko info o podziękowaniach - później spróbuję to uzupełnić, choć nie wiem, czy to zadziała.