Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Angelfish fishroom - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Prezentacje (https://cichlidae.pl/forum-23.html)
+--- Dział: Nasze fishroomy (https://cichlidae.pl/forum-80.html)
+--- Wątek: Angelfish fishroom (/thread-11351.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Angelfish fishroom - Macraei - 11-03-2022

Na piątkowy wieczór kilka fotek moich Pterophyllum scalare Rio Manacapuru. Na fotkach młodziki, które pozostawiłem dla odświeżenia stada ( wśród nich widać ciekawego osobnika z czarną płetwą ogonową), oraz dorosłe, które nadal pozostają w doskonałej kondycji ?
                   


RE: Angelfish fishroom - schmeichel - 11-03-2022

Najpiękniejsze Manapacuru jakie widziałem. Są piękne! Pełen szacun dla Ciebie za prowadzenie wielu gatunków wspaniałych ryb.


RE: Angelfish fishroom - Goran - 11-03-2022

Za szczeniaka miałem zawsze "skalary" i neonki.... dlatego te ryby wydawały mi się takie pospolite, ale jak patrzę na Twoje ryby to myślę, czy by nie dolać wody do pełna w moim pociągu i nie wrócić do nich Smile
A już na pewno jak będę w okolicy wproszę się na naoczne podziwianie Twoich rybek Smile


RE: Angelfish fishroom - Arlekin - 11-03-2022

To prawda, są piękne.


RE: Angelfish fishroom - Macraei - 04-04-2022

Po kilku latach zmagań z tą formą P. scalare udało mi się wyprowadzić dla siebie stadko ładnie zapowiadających się ryb tej formy, które w przyszłości dadzą, mam nadzieję, kolejne pokolenia tych pięknych ryb Wink Pterophyllum scalare red spot Guyana (red dragon)

                                   


RE: Angelfish fishroom - Macraei - 01-10-2022

Niestety z powodów rodzinnych mój fishroom odszedł w zapomnienie Beczy Beczy Beczy Ale za to powróciłem do szkicowania ... Blush Kilka ostatnich szkiców powinno się wam spodobać Usmiech
   
   
   
   
   


RE: Angelfish fishroom - Ruki - 01-10-2022

Liczymy na comeback, prędzej czy później. Smile A szkice super!


RE: Angelfish fishroom - sensej - 02-10-2022

Wielka szkoda. Mam nadzieje, że kiedyś uda sie powrócić do tematu.... Liczne nawet na to, że będzie to ze zdwojoną siłą !


RE: Angelfish fishroom - wet-aqua - 02-10-2022

To bardzo smutne ale życie układa niestety często takie scenariusze. Jestem głeboko przeświadczony, że po uporaniu się z problemami hodowla będzie odbudowana. Kto nie był i nie widział nie wie jak wysoki był jej poziom i jaką wartość wnosiła również przez profesjonalizm właściciela i jego osobisty stosunek do utrzymywanych ryb. Co do rysunków , oczywiście są rewelacyjne i precyzyjnie w artystyczny sposób oddają piękno ryb. Z pewnością , jezeli będą na sprzedaż szybko znajdą właścicieli. Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam, życzę pogody ducha i siły w rozwiązywaniu kłopotów.


RE: Angelfish fishroom - Goran - 02-10-2022

Kolejne potwierdzenie mojej teorii, że ludzie z artystyczną duszą za co się nie wezmą robią to z pasją.
Mam nadzieję, że szybko uporasz się z problemami. Pamiętaj, że akwarystyka jest dobra na stres więc zostaw sobie jakieś szkiełko. Tu też zaglądaj i dziel się z nami swoim doświadczeniem i wiedzą.