Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Angelfish fishroom - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Prezentacje (https://cichlidae.pl/forum-23.html)
+--- Dział: Nasze fishroomy (https://cichlidae.pl/forum-80.html)
+--- Wątek: Angelfish fishroom (/thread-11351.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Angelfish fishroom - Macraei - 13-12-2021

(13-12-2021, 18:48 PM)Goran napisał(a): Jak będziesz miał problem że sprzedaniem ich to po fotce widać, że do cyrku nadadzą się na pewno Smile
Wyszkolone jak trzeba Wink Rotfl


RE: Angelfish fishroom - Macraei - 26-12-2021

Satanoperca daemon F1- karmienie takich maluchów chyba nigdy mi się nie znudzi Wink




Angelfish fishroom - -KUBA- - 26-12-2021

Ale szarańcza

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka


RE: Angelfish fishroom - Macraei - 17-01-2022

Kilka fotek dzikiej pary Satanoperca daemon Usmiech
                   


RE: Angelfish fishroom - Darek - 11-02-2022

Proponuje jedno z powyższych do kalendarza na 2023 i zamawiam egzemplarz.


RE: Angelfish fishroom - Ruki - 11-02-2022

Kalendarza nie przewidujemy. Wink


RE: Angelfish fishroom - Łuka$z - 12-02-2022

(11-02-2022, 23:57 PM)Ruki napisał(a): Kalendarza nie przewidujemy. Wink

Szkoda ale z w sumie się nie dziwię, wysłuchiwać tych wszystkich narzekań i pretensji aż tylu niezadowolonych forumowiczów, też by mi się odechciało.


RE: Angelfish fishroom - wet-aqua - 05-03-2022

Wczoraj , razem z moim kolegą Krzysztofem ruszyliśmy w podróż do Krakowa. Celem były odwiedziny u naszego "forumowego" kolegi Macraei ( Sławek Mrożkiewicz). Dość szybko pokonaliśmy trasę z Warszawy, ale krakowskie "korki" i ciągłe przebudowy dołożyły ponad 40 min. jazdy. Po dotarciu na miejsce przywitał nas uśmiechnięty Sławek w towarzystwie swoich psów. Odwiedziny w jego fishroomie i rozmowa z takim fachowcem to prawdziwa radość. A jest co oglądać. W kilkunastu akwariach prawdziwe skarby dla miłośników pielęgnic z Ameryki Południowej.Wspaniali przedstawiciele rodzaju Satanoperca: acuticeps i daemon, świetnie prezentujące się P.altum Rio Atabapo, P.scalare Rio Manacapuru, Santa Isabel, doskonale utrzymane Uaru fernandezyepezi, Crenicichle oraz  Mesonauta o ciekawym, nietypowym ubarwieniu i wiele innych. Do tego akwaria z odchowanym narybkiem. Można tylko żałować , że z powodu braku czasu i konieczności powrotu tego samego dnia, nie mogliśmy dłużej rozmawiać i podziwiać tak uroczych pielęgnic. Z tego wyjazdu , przywiozłem grupkę młodzików Satanoperca daemon. Sławku bardzo dziękujemy za miłe spotkanie i mam nadzieję na Twoją wizytę w Warszawie. 


RE: Angelfish fishroom - Macraei - 05-03-2022

(05-03-2022, 14:27 PM)wet-aqua napisał(a): Wczoraj , razem z moim kolegą Krzysztofem ruszyliśmy w podróż do Krakowa. Celem były odwiedziny u naszego "forumowego" kolegi Macraei ( Sławek Mrożkiewicz). Dość szybko pokonaliśmy trasę z Warszawy, ale krakowskie "korki" i ciągłe przebudowy dołożyły ponad 40 min. jazdy. Po dotarciu na miejsce przywitał nas uśmiechnięty Sławek w towarzystwie swoich psów. Odwiedziny w jego fishroomie i rozmowa z takim fachowcem to prawdziwa radość. A jest co oglądać. W kilkunastu akwariach prawdziwe skarby dla miłośników pielęgnic z Ameryki Południowej.Wspaniali przedstawiciele rodzaju Satanoperca: acuticeps i daemon, świetnie prezentujące się P.altum Rio Atabapo, P.scalare Rio Manacapuru, Santa Isabel, doskonale utrzymane Uaru fernandezyepezi, Crenicichle oraz  Mesonauta o ciekawym, nietypowym ubarwieniu i wiele innych. Do tego akwaria z odchowanym narybkiem. Można tylko żałować , że z powodu braku czasu i konieczności powrotu tego samego dnia, nie mogliśmy dłużej rozmawiać i podziwiać tak uroczych pielęgnic. Z tego wyjazdu , przywiozłem grupkę młodzików Satanoperca daemon. Sławku bardzo dziękujemy za miłe spotkanie i mam nadzieję na Twoją wizytę w Warszawie. 

To ja dziękuję za odwiedziny, zaproszenie i miłe słowa ! Też mam nadzieję, że uda się kiedyś dłużej pogadać Usmiech


RE: Angelfish fishroom - Macraei - 06-03-2022

Dwa filmiki z wczoraj i dzisiaj, a na nich tarła dwóch nowych gatunków Wink
Heros sp. Rio Madeira



oraz Crenicichla regani Rio Tapajos