Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
VLOG o akwarystyce środowiskowej - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Dyskusje ogólne (https://cichlidae.pl/forum-46.html)
+--- Dział: Literatura, prasa, internet (https://cichlidae.pl/forum-44.html)
+--- Wątek: VLOG o akwarystyce środowiskowej (/thread-11030.html)

Strony: 1 2 3


VLOG o akwarystyce środowiskowej - fazi_poz - 08-11-2020

Dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czym jest akwarystka środowiskowa, a także jakie są jej główne założenia i podział (na akwarystykę obszarową, siedliskową i biotopową) rozpocząłem współpracę z firmą Tropical. W ramach naszej współpracy powstaną filmy, które wprowadzą Was w temat, pokażą główne cechy i różnice w akwariach składających się na akwarystykę środowiskową, pokażę Wam jak szukać informacji o biotopach, oraz jak założyć akwarium biotopowe na podstawie zebranych informacji.

Będzie się działo!
Póki co pierwszy film właśnie się ukazał. Zapraszam do oglądania  (i proszę o wyrozumiałość - pracy przed kamerą dopiero się uczę):




VLOG o akwarystyce środowiskowej - -KUBA- - 08-11-2020

Oj przydają się takie filmiki edukujące, będę śledził kanał i twoje poczynania z rozwojem vloga.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka


RE: VLOG o akwarystyce środowiskowej - Ruki - 08-11-2020

Ubolewam nad tym, że wszystko przechodzi z formy pisanej do wersji video. Sad


RE: VLOG o akwarystyce środowiskowej - sensej - 08-11-2020

Ruki, ale może chociaż Ci mniej inteligentni zaczną przyswajać pewne faktyWink


VLOG o akwarystyce środowiskowej - -KUBA- - 08-11-2020

Ruki powiem ci ze jako młody mający dużo znajomych widzę że większość woli poszukać informacji w filmikach niż wertować strony i czytać.. To już chyba choroba 21wieku

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka


RE: VLOG o akwarystyce środowiskowej - barttsw - 08-11-2020

(08-11-2020, 14:39 PM)-KUBA- napisał(a): Ruki powiem ci ze jako młody mający dużo znajomych widzę że większość woli poszukać informacji w filmikach niż wertować strony i czytać.. To już chyba choroba 21wieku

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Kuba to nie choroba 21 wieku to lenistwo, to słowo pisane to słowo pisane jak ja zaczynałem to nawet o książki było trudno Sad A dzisiejsza młodzież chce mieć wszystko podane na tacy Sad


RE: VLOG o akwarystyce środowiskowej - fazi_poz - 08-11-2020

W formie pisanej też przekazuję to samo, jednakowoż jak już zauważyli przedmówcy - to nie trafia do tak szerokiego grona jak video.
Takie czasy. Ja się na to nie obrażam tylko próbuję trafiać do ludzi w taki sposób, jaki przyswajają najlepiej.


RE: VLOG o akwarystyce środowiskowej - darianus - 08-11-2020

Popieram każdą formę propagowania akwarystyki Smile Tak z innej beczki, ciekawe ilu jest w Polsce akwarystów wśród młodzieży? Za moich czasów co trzeci kolega miał akwarium w domu. Teraz tego nie widzę...


RE: VLOG o akwarystyce środowiskowej - Goran - 08-11-2020

To nie jest tylko wina młodych. Jak rodzice nie zaszczepią u dzieci akwarystyki, to same nie zainteresują się. Gdybym nie zabierał syna na ryby, na grzyby, na boisko, sam nie miał akwarium to nie lubił by tego wszystkiego. Starszego nie zabieralem, bo jak był mały ja studiowałem. Smile dla tego mam więcej czasu i cierpliwościSmile teraz młodzi interesują się tym co im podsunie TV, Internet, koledzy.... a rodzice są na końcu bo nie mają czasu.


RE: VLOG o akwarystyce środowiskowej - -KUBA- - 08-11-2020

(08-11-2020, 16:53 PM)darianus napisał(a): Popieram każdą formę propagowania akwarystyki Smile Tak z innej beczki, ciekawe ilu jest w Polsce akwarystów wśród młodzieży? Za moich czasów co trzeci kolega miał akwarium w domu. Teraz tego nie widzę...
Mało i to bardzo malo.. kilku ludzi udało mi się zarazić tą pasją ale to tylko kilku. Większość znajomych szczególnie tych nastolatków woli siedzieć przed laptopem grając w jakieś gry.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka