Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Mój cichlidroom - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Prezentacje (https://cichlidae.pl/forum-23.html)
+--- Dział: Nasze fishroomy (https://cichlidae.pl/forum-80.html)
+--- Wątek: Mój cichlidroom (/thread-10888.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Mój cichlidroom - piotrK - 09-08-2020

Siemka,

Mój pierwszy przegadany film. Życzę miłego oglądania i wytrwałości w słuchaniu mojego biadolenia Big Grin



Oczywiście pominąłem parę rzeczy ale to do uzupełnienia na forum.

P.S. Z akwarystycznym nie mam żadnych układów, piasek kupiłem na allegro Big Grin

P.P.S. Film miał być dodany wczoraj wieczorem, przeceniłem możliwości mojego łącza.


RE: Mój cichlidroom - Papja - 09-08-2020

Piotr K.
Powiało kryminałem Big Grin


RE: Mój cichlidroom - Pley - 09-08-2020

Musisz dostawić akwariów bo strasznym echem bije Wink

Ja tam lubię takie filmiki, bo jak to mówią- "mądrego to miło posłuchać"


RE: Mój cichlidroom - Goran - 09-08-2020

Super. W moim guście.  Dużo wody, ryb trzeba poszukać.... obym miał kiedys wysoką emeryturę to wydam ją na coś podobnego Smile


RE: Mój cichlidroom - macioch - 09-08-2020

Rewelacyjny film! Łał! Jestem pod wrażeniem! Same zmiany w fish roomie też bardzo na plus. Jest niemal że idealnie( niemal bo nie ma czerwieniaków). Co do sinic to mówił macioch odsyp se zaraz więcej ale to nie. U mnie sinice narazie nie wracają także Ci wyśle urodzinowa porcje tylko przypomnij mi adres Big Grin Czekam na kolejne filmiki


RE: Mój cichlidroom - dzikakuna - 09-08-2020

Przyjemnie się oglądało Smile
Rób tak dalej i częściej.


RE: Mój cichlidroom - tatakuby - 10-08-2020

Akwarystyczna Polska jest z ciebie dumna Smile
Szkoda trochę ze Ruki z Zośką tak cie przerobili ze brniesz w Afrykę Wink Bo w koncu nikt nie zostanie na tym forum wiernym CA-maniakiem.
Poza tym fajne te akwaria jak zawsze.
Czekam na następne filmy .


RE: Mój cichlidroom - HOLSON - 10-08-2020

Fajny filmik, taki lajtowy Big Grin


RE: Mój cichlidroom - piotrK - 10-08-2020

(09-08-2020, 11:32 AM)Papja napisał(a): Piotr K.
Powiało kryminałem Big Grin
Piotr K. nie przyznaję się do niczego!

Pley napisał(a):Musisz dostawić akwariów bo strasznym echem bije Wink

Ja tam lubię takie filmiki, bo jak to mówią- "mądrego to miło posłuchać"
Dzięki. Pogłos jest zwłaszcza od starych desek. A akwariów jak przybędzie, to już nie w tym pokoju Smile

Goran napisał(a):Super. W moim guście. Dużo wody, ryb trzeba poszukać.... obym miał kiedys wysoką emeryturę to wydam ją na coś podobnego Smile
Mam nadzieję że jak dojdą towarzyszące dla benito, makoure i chcę też dodać parę neonów czerwonych do adoket, to będzie ryby widać trochę lepiej. Ale jak to już mówiłem Zośkowi, jestem z moich ryb dumny bo do niedawna jeżeli ktoś wchodził do tego pokoju to ryb nie było znać przez dobre 20 minut Wink

Cytat:Rewelacyjny film! Łał! Jestem pod wrażeniem! Same zmiany w fish roomie też bardzo na plus. Jest niemal że idealnie( niemal bo nie ma czerwieniaków). Co do sinic to mówił macioch odsyp se zaraz więcej ale to nie. U mnie sinice narazie nie wracają także Ci wyśle urodzinowa porcje tylko przypomnij mi adres Big Grin Czekam na kolejne filmiki
Eno, do Twojej profeski w gadaniu trochę mi brakuje. Czerwieniaki odkładam na kiedyś, na pewno będę miał. No z tym chemicleanem to trochę zawaliłem Big Grin

Kuniasty napisał(a):Przyjemnie się oglądało Smile
Rób tak dalej i częściej.
Dzięki, jak będzie o czym gadać to może nagram.

Łojciec napisał(a):Akwarystyczna Polska jest z ciebie dumna Smile
Szkoda trochę ze Ruki z Zośką tak cie przerobili ze brniesz w Afrykę Wink Bo w koncu nikt nie zostanie na tym forum wiernym CA-maniakiem.
Poza tym fajne te akwaria jak zawsze.
Czekam na następne filmy.
Jakieś CA będę miał zawsze, nie ma innej opcji, choćby były to same mieczyki, a jak wiadomo są to ryby nie ustępujące pielęgnicom z tego rejonu. Poza tym u mnie zawsze jest to płynne, już przywykłem że nie będę miał jednej grupy pielęgnic jak np. Galimedes, Ruki czy Sendog, za dużo jest fajnych gatunków żebym mógł się tak skupić. Ale teraz znowu ciągną mnie Apisto...

HOLSON napisał(a):Fajny filmik, taki lajtowy Big Grin
Taki był cel, aczkolwiek próby lajtowe nie były. Mam teraz większy szacunek dla jutuberów którzy potrafią bez zająknięcia przegadać iluśtam minutowy film przy jednym podejściu. Także ja jutuberę nie zostanę Big Grin


RE: Mój cichlidroom - Zimna Zośka - 10-08-2020

Znam ten zakątek Smile świetne miejsce na rozmowy akwarystyczne przy kawie Wink
Kilka zmian, których jeszcze na żywo nie widziałem. Trzeba to zmienić Tongue

Edit. Kapcie rewelka <3