Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Koszulki forumowe :) - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Sprawy organizacyjne, dyskusje na temat forum, propozycje, sugestie, znalezione błędy, itp. (https://cichlidae.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Koszulki forumowe :) (/thread-1078.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Koszulki forumowe :) - dator - 20-06-2012

No, wreszcie dotarły do mnie moje koszulki. Warto było czekać. Teraz czekam na jakieś ekstra okazje, żeby w nie wskoczyćBig Grin.


RE: Koszulki forumowe :) - K-Pon - 29-06-2012

Nie wiem jak wasze koszulki ale na jednej z moich po pierwszym praniu w 40st. C nadruki się sprały. Dla mnie masakra :-(
Pytanie do organizatorów akcji to czy jest możliwość reklamacji u wykonawcy?


RE: Koszulki forumowe :) - Ruki - 29-06-2012

Moja była już 5 razy prana i nic się nie stało z nadrukiem, nawet nie popękał.


RE: Koszulki forumowe :) - K-Pon - 29-06-2012

Wieczorem wstawię fotki. może trafiłem na ferelną partię lub sztukę.


RE: Koszulki forumowe :) - Killifish - 29-06-2012

Albo temperatura była za dużą, ewentualnie prałeś niezgodnie z instrukcja Wink Ja nie widzę żadnych problemów technicznych, ale trzeba to zrobić z głową.
Moja propozycja to:
Napisz PW do filasa i jemu wyslij zdjęcia. Takie sprawy załatwia się raczej w ten sposób. Jesteś na tyle ogarnięty, że wiesz Krzysiek, że koordynatorem jest Filip. O moim problemie (błąd w nicku) nikt nie wiedział, bo i po co. Sprawa załatwiona szybko i sprawnie.


RE: Koszulki forumowe :) - K-Pon - 29-06-2012

(29-06-2012, 16:33 PM)Killifish napisał(a): Albo temperatura była za dużą, ewentualnie prałeś niezgodnie z instrukcja Wink Ja nie widzę żadnych problemów technicznych, ale trzeba to zrobić z głową.
Moja propozycja to:
Napisz PW do filasa i jemu wyslij zdjęcia. Takie sprawy załatwia się raczej w ten sposób. Jesteś na tyle ogarnięty, że wiesz Krzysiek, że koordynatorem jest Filip. O moim problemie (błąd w nicku) nikt nie wiedział, bo i po co. Sprawa załatwiona szybko i sprawnie.

Jako osoba bardzo skąpa zawsze użytkuje zakupione rzeczy zgodnie z ich przeznaczeniem.
   

Jako, że mam masę alergii piorę zawsze w 40 st. C (wyjątkiem jest pościel i ręczniki) - program dla tkanin delikatnych z użyciem markowych detergentów. Zero wybielaczy itp.
Koszulka przed praniem miała logo jak ta czarna (jeszcze nie noszona i nie prana):
   

Jako, że żona chciała mi zrobić przyjemność wyprała koszulkę (zawsze tak robimy przed pierwszym założeniem) i przybrała barwy godowe Smile
Niestety koszulka nie wytrzymała próby jednokrotnego prania w 40 st. C, program dla tkanin delikatnych:
   

Żal mi jedynie ze względu na Anię, jej jest smutno.
Nigdzie nie pisze na zakupionym produkcie by prać np. ręcznie lub wcale.


RE: Koszulki forumowe :) - Killifish - 29-06-2012

Jednak wolisz tą droga to załatwiać. Ok, Twój wybór.

Jak dobrze rozumiem, problem dotyczy koszulki żółtej (dla Ani) a nie Twojej czarnej. Zatem powielam pomysł napisania do Filipa i załatwienie tego zgodnie z logiką.
Wg. Twojego wcześniejszego wpisu problem, co mogliśmy się domyślać, dotyczył czarnej koszulki Twojej - czyli jak moja czy Rukiego. O żółtej nie mam pojęcia, ale ma ją np. Piotr i problemów nie ma z tego co wiem. Nie pamiętam czy zamawiałeś damską, sądzę, że tak. I może tu jest pies pogrzebany. Sądzę, że Filip załatwi to odpowiednio, ale to już z nim dyskutuj.
Z Twoja czarną, męską, wszystko ok jak sądzę.


RE: Koszulki forumowe :) - HOLSON - 03-02-2013

Witam
Czy macie może w planach zamówić kolejną partię koszulek ?
Kalendarz już mam, a koszuleczkę też bym chętnie nabył Tongue


RE: Koszulki forumowe :) - Killifish - 03-02-2013

Jest to w planach Wink Zmieniamy rzemieślnika. Postaramy się rozszerzyć ofertę Smile Obecnie Team ma dużo na głowie ale pamiętamy i o tym.


RE: Koszulki forumowe :) - HOLSON - 03-02-2013

Oki ja oczywiście nikogo nie mam zamiaru poganiać Smile chodziło mi właśnie o informację czy planowana jest kolejna edycja. dzięki