Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] (/thread-10752.html)



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - macioch - 05-07-2020

Cześć jestem tu stary i chciałbym tylko przywitać Cie.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - connfigus - 27-07-2020

siemaAngel


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - HOLSON - 30-07-2020

Usmiechbry


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - zho - 15-08-2020

Witam,
Akwaria mam od ponad 40 lat, cały czas staram się świadomie uprawiać nasze hobby, czytać i czasem coś napisać.
Stan obecny od czerwca 1 zbiornik 325 l z paletkami i skalarami Rio Nanay.
Mieszkam na Pomorzu w Borach Tucholskich. Oprócz akwarium prowadzę stronę www.akwa.aip.pl
Ostatnio wszystko idzie jak po grudzie no ale co począć.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Nanakamado - 29-10-2020

Cześć, lurkuję od dłuższego czasu, to się przywitam, bo czemu nie Smile

Pewien czas temu wróciłem do akwarystyki na poważnie (kiedyś jako nastolatek zajmowałem się nią całkiem niepoważnie).
Aktualnie mam 3 akwaria i 4 czeka na osprzętowienie.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - piotrK - 29-10-2020

Witaj, lurkuj dalej, pytaj, pisz, generalnie - rozgość się Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - hunter10/10 - 31-10-2020

Hej witam wszystkich. Smile cieszę się że tutaj jestem. Mam nadzieję że poznam tutaj wspaniałych ludzi Smile)


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - HOLSON - 01-11-2020

Witaj, szukaj, pytaj, pisz co tam masz - powodzenia


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - el_polako - 07-11-2020

Witam wszystkich forumowiczów. Wreszcie założyłem konto, po miesiącach przeglądania forum z cudzego.

Po raz trzeci w swoim życiu wróciłem do akwarystyki, jak wszyscy wiemy to wspaniałe hobby.
Pierwszy zbiornik założyłem jako dzieciak, za sprawy taty, też akwarysty. Drugie podejście miało miejsce w szkole średniej, kiedy to po przerwie do akwarystyki powrócił, a jakżeby mój tata. Wtedy za sprawą kupna 100, (już wówczas archiwalnych - lata 2006-2009) Magazynów Akwarium, zdobyliśmy solidną porcję wiedzy. Te wydania ww. czasopisma były z czasów kiedy pełno było tam rzeczowych artykułów, a wiedze można było czerpać garściami. To, w połączeniu z tym co zawierał wtedy internet dało niesamowite efekty w naszych zbiornikach. Bardzo miło wspominam tamten czas, choć każdego lata miałem pod opieką oba nasze zbiorniki - towarzyskie roślinniaki z bimbrowniami i ręcznym dawkowaniem nawozów. Niestety nie ostało mi się żadne zdjęcie.
Teraz już jako całkiem dorosły facet mam zamiar wstawić, po remoncie, największy zbiornik jaki do tej pory miałem - 720 l. Na razie zadowalam się 120 l i 200 l gdzie dobieram w pary to co mój tata jakiś czas temu odchował.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - macioch - 07-11-2020

Witamy na forum. Jak to mówią do trzech razy sztuka. Czekamy na fotki i opisy baniaków Big Grin