Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] (/thread-10752.html)



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - rudy - 12-03-2015

Witam,
Na imię mam Daniel jestem ze Szczecina akwarystyką zajmuję się od 8 lat.
Pozdrawiam wszystkich.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Mesjah - 12-03-2015

Witamy serdecznie Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Hoody:) - 18-03-2015

Witam,
Mam na imię Piotr, jestem z Radomia, ale mieszkam i pracuję w Warszawie. Akwarystyką zajmuję się od około 18 lat, z czego ostatnie 4 lata byłem posiadaczem akwarium morskiego. Wraz ze zmianą miejsca zamieszkania "porwałem się" na słodką wodę w ilości ponad 800L - 170x80x60. Będę tu szukał kilku informacji odnośnie planowanej obsady i liczę na Waszą pomoc Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Sendog - 18-03-2015

Oklasky piękny basen - zachęcam do wód Afryki Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Hoody:) - 18-03-2015

Dzięki Wink Afryka już była wielokrotnie, tanganika,malawi, troche drobnicy jak Nanochromis transvestitus, steatocranus casuarius, pelvicachromisy, do drobnicy akurat mam słabość, wiec pewnie jeszcze kiedyś. .. Smile
Teraz mam piasek i korzenie więc będę próbował coś z ziemiojadów... zobaczymy co z tego wyjdzieSmile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Mesjah - 18-03-2015

W takim akwarium warto już na poważnie zacząć przygodę z pielęgnicami. A najlepsze co może się przytrafić to CA.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - malachio - 17-04-2015

Witam, przeglądam to forum już od jakiegoś czasu (przeczytałem chyba w całości interesujące mnie działy Big Grin ). W lutym w moim akwarium zawitała parka pielęgnic C. Sajica, dzięki czemu nabrałem trochę własnych doświadczeń (a raczej pojawiło się więcej pytań Big Grin ), przez co mam zamiar aktywnie włączyć się do dyskusji na forum.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - fokus90 - 19-04-2015

Cześć wszystkim! Nazywam się Kamil. Liczę, że nabiorę tu trochę wiedzy i będę miał okazje podyskutować. Od zawsze podobały mi się pielęgnice (amerykańskie)Rotfl i w końcu udało mi się aktywować zbiornik właśnie z nimi (450l).

PozdrawiamBig Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - piotrK - 19-04-2015

Cześć wszystkim nowym użytkownikom! Czytajcie, piszcie i czujcie się jak u siebie Okok


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Dhuz - 15-05-2015

Witam. Jestem Mateusz, do tej pory śledziłem tylko po cichu forum, ale stwierdziłem, że mógłbym się chociaż przywitać. Do pielęgnic zawsze byłem nastawiony względnie obojętnie, aż w końcu z nudów zacząłem czytać o gatunkach Tanganiki i ostatecznie mnie też trzepnęło Tongue Póki co zbiornik na pielęgnice jest jedynie w fazie planowania włączenia go w wydatki w mam nadzieję niedalekiej przyszłości, niemniej wertowanie stron forum było pomocne w poszerzaniu wiedzy teoretycznej i, mam nadzieję, będzie pomocne jak już zabiorę się za pielęgnice nie tylko na papierze.

Pozdrawiam wszystkich Smile