Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] (/thread-10752.html)



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Motyw87 - 18-02-2015

Hej. Na imie mam Patryk i pochodze z Trójmiasta Smile 

przygode zaczolem z rybkami od malego zawsze mnie fascynowaly Smile 

Po dluzysz czasie i po przekonaniu zonki udalo posatwic mi sie 300L zbiorniczek Smile z pieknymi pielegnicami zebryy,niebieskołuskie,mekki,pomarańczopłetwe i glonojady. 

Jednak moje doswiadczenie jest troszqe mala i napewno bede chcial poradzic sie was. Ale to zapewne w innym teamcie Wink Takze do uslyszenia Smile 



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Świeży - 20-02-2015

Cześć wszystkim! Nazywam się Filip. Liczę, że nabiorę tu trochę wiedzy i będę miał okazje podyskutować. Od zawsze podobały mi się pielęgnice (amerykańskie, żeby nie było Big Grin) i w końcu udało mi się aktywować zbiornik właśnie z nimi.
Pozdro!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - mariuszzgr89 - 24-02-2015

HEJ ja próbuje rozmnożyć EBJD jestem na pemnym etapie już.3lata walcze żeby skutecznie rozmnożyć


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Hubal - 25-02-2015

Witam jako nowy użytkownik forum
Łukasz akwarium mam u siebie od 4 lat zaczynałem od 100L obecnie 450L. Poprzednio także miałem akwarium jak mieszkałem z rodzicami w sumie z rybami mam do czynienia z 15 lat albo i więcej.
W moim obecnym domu zaczynałem od pyszczaków z jeziora malawi. Obecnie akary i pyszczaki Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - psyho39 - 03-03-2015

Jako świeżo zarejestrowany użytkownik postanowiłem się przywitać i przedstawić. 
Nie wiem dlaczego ale zawsze będzie mi to brzmiało jak wyznanie alkoholika.Ale nic to.
Mam na imię Mariusz i akwarium mam od roku. Jako , że wcześniej miałem misz masz to nie właziłem na to forum. Natomiast ostatnio postanowiłem sprowadzić do mojego akwarium pielęgniczki. Dlatego na razie nie będę się udzielał wiele na forum tylko czytał. No może czasem o coś zapytam.Tak , że ten tego . Witam


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - piotrK - 03-03-2015

Czołem, 
Czytajcie, pytajcie i bawcie się dobrze!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Akwa-Mati - 03-03-2015

Dzień dobry wszystkim na imię mam Mateusz i jestem z Gdyni, w tym roku kończę 20 lat i akwarystyką zajmuję się od lat 5. Jestem uczniem 4 klasy technikum o profilu elektronicznym (tak za 2 miesiące matura Big Grin) W tym roku przeprowadzam się na studia do Olsztyna w którym postawię baniak o pojemności 200l może 240 niestety nię mogę już mieć roślinniaka ze względu na to że od czasu do czasu będe zostawiał baniak na 2-3 tygodni bez opieki i rośliny po takim czasie bez nawożenia wyglądały by kiepsko.. I właśnie dlatego zarejestrowałem się tutaj będe zakładał akwarium z pielęgnicami które również bardzo mi sie podobają, jakoś przypadł mi do gustu ten surowy wystrój (oprócz tangi i malawi :3) no to w sumie tyle Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - tomekcichla1987 - 08-03-2015

Witam wszystkich Smile
Na imię mam Tomek mam 27 lat, z zawodu jestem technikiem weterynarii i także w tej branży pracuje, akwarystyką zajmuje się od 7 lat, począwszy przygodę od baniaka 25l i od gupików a obecnie zbiornik 1000l a w nim:
- para cichli ocellaris
- nożownik chitala
- polypterus delhezi
-para pawiookich
także jeszcze raz witam wszystkich Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - krzych_100 - 12-03-2015

Witam.

Mam na imię Krzysztof (43 lata) i tak jakby mnie coraz bardziej wciąga ta pasja.
Początkowo miałem tzw. akwarium ogólne, czyli zupa rybna z tego wyszła...
Z czasem przekonałem się, że dużo ciekawsze są akwaria gatunkowe/biotopowe (no i chyba łatwiejsze w utrzymaniu).
Obecnie mam 4 małe zbiorniki: 72l, 33l i 2x27l
Niebawem będzie przesiadka na "większe" - na takie pozwalają mi moje warunki mieszkaniowe: 72l, 2x54 i 2x45.
Tam chcę trzymać tylko po jednym (a może i ze dwa) gatunku małych ryb:
- Apistogramma borelli
- Hyphessobrycon amandae
- Paracheirodon simulans
- Otocinclus ???
a z reszty świata to:
- Epiplatys annulatus
- Boraras maculatus
To dopiero początki, także...


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - piotrK - 12-03-2015

Witajcie na forum Smile

Wszelkie wątpliwości dotyczące obsad możecie rozwiać w odpowiednich działach biotopowych, włącznie z zaprezentowaniem swoich akwariów w dziale prezentacja Smile