Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] (/thread-10752.html)



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - piotrK - 07-10-2014

Witam nowych użytkowników. Zapraszam do dyskusji, śmiałej prezentacji swoich akwariów oraz ryb i życzę miłego pobytu na forum Smile

(chyba zacznę pisać powitalne formułki dla firm Big Grin )


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Martinezio - 07-10-2014

Witamy i zapraszamy do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - LukasD - 15-10-2014

Witam wszystkich, mam na imię Łukasz jestem ze Szczecina, akwarystyką zajmuję się już ładnych kilka latek w tym większość czasu gościły u mnie pielęgnice, jakiś czas temu zahipnotyzowały mnie ziemiojady i póki co te rybska u mnie dominują, obecnie posiadam dwa zbiorniki 500 i 240 litrów w wolnej chwili zapodam jakieś fotki. Pozdrawiam.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Noname - 16-10-2014

Witam. Mam 16 lat, na imię mi Piotrek. Akwarystyką zajmuję się od 2 lat. Mam akwarium 63l. Obecnie na celowniku mam biotop Afryki Zachodniej z P. Subocellatus i jakimiś proporczykowcami, akwarium już gotowe, teraz tylko czekam na ryby od forumowego hodowcy. Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - rudeboys - 20-10-2014

Witam Wszystkich na forum, mam na imię Michał i jestem z Dąbrowy Górniczej. Zaczynam właśnie przygodę z dużymi pielęgnicami, posiadam akwarium 150x60x60.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Koziol77 - 23-10-2014

Witam wszystkich, mam na imię Rafał i mieszkam w Warszawie. Akwarystyką interesuje się od dziecka. Obecnie posiadam akwarium 112l.   Pozdrawiam


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Mario 81 - 25-10-2014

  Witam wszystkich,już od jakiegoś czasu przeglądam to forum ale dopiero teraz natrafiłem na ten działZawstydzony
Parę słów o mnie:
Mam na imię Mariusz,lat 33, jestem z Ostródy. Oprócz tej pasji kocham wędkarstwo i storczyki. Do akwarystyki wróciłem na początku tego roku po ok 5 latach przerwy. Z racji dość długiej przerwy jestem trochę do tyłu jeśli chodzi technikę ,więc pewnie jeszcze Was pomęczęWink
  Wszystko zaczęło się gdy jako mały chłopiec zobaczyłem w akwarium teleskopa,wówczas ta ryba zahipnotyzowała mnie.Była taka inna ,nietuzinkowa. Od tamtej pory zawsze pociągały mnie ryby  ,które były trochę "inne"Wink. Najpierw moją wielką namiętnością były wszystkie sumowate, potem przechodziłem fascynację tropheusami. Teraz dzięki temu forum odkryłem CA, która zawładnęła mną na amen.
W chwili obecnej mam akwarium 375l,w którym pływają młode: Parachromis Loisellei (5szt.), Rocio Octofasciatum (8szt.) i tymczasowo Hypsophrys Nicaraguensis (5szt.). W planach jest również akwarium 600l ( 200x60x50h), oczywiście pod CA. Jednak to za jakiś czas, póki co trwają negocjacje z żonkąSmile.
Akwarystyka jest moją nieuleczalną chorobą, pozdrawiam wszystkich chorych na nią.

 


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - piotrK - 25-10-2014

Witaj. Kolejny szczęśliwie nawrócony Big Grin Czuj się jak u siebie Wink


P.S. Taka notka, nie tylko do Ciebie, Mario Wink
(08-10-2013, 19:48 PM)prof. Bralczyk napisał(a): Niektórym wydaje się, że "witam" ze względu na krótkość formy może zostać zastosowane w każdej sytuacji. Jednak nie do końca tak jest. Słowa bowiem mają określony zakres stosowalności, mają swoją tradycję. Słowo "witam" stosował ten, kto witał kogoś u siebie. Podczas spotkania się dwóch osób, ta o trochę wyższym statusie mogła powiedzieć "witam".

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/563495,prof-bralczyk-emotikony-mnie-nie-draznia-ale-witam-razi,id,t.html?cookie=1



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - jedi1978 - 03-11-2014

Witam, na imię mi Tomek, jestem z Poznania. Akwarium od lutego 2014r po kilkunastoletniej przerwie Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - HameR. - 13-11-2014

PiotreK, zmień tytuł tego wątku na "Jestes tu nowy? Nie zaczynaj od słowa witamTongue "