Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] (/thread-10752.html)



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - woj111 - 11-01-2014

Cześć Wszystkim!
Akwarystyka jest moją pasją od wielu, wielu lat. Jak wiekszość w tamtych czasach zaczynałem od kilku litrowego słoja.
Pierwsze były kardynałki i gupiki. Pierwszą pielięgnicą która mnie zafascynowała była Ksieżniczka z Burundi i tak jest do dziś.
Obecnie pływają u mnie w zbiornikach ryby z Wiktori, Tanganiki oraz z Ameryki środkowej i południwej.
Od kilku lat mieszkam na wschodnim wybrzeżu USA, aktywnie angażując się w działania akwarystów.
Pozdrawiam
Wojtek


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - szczuplin - 11-01-2014

Witam Państwa. Zakładając u was konto mam nadzieje, że znajdę tutaj grupę wspaniałych miłośników akwarystyki. Akwarystyka znajdowała się w moich zainteresowaniach od zawsze. Czasami zdarzały się przerwy w hodowli. Początkowo zbiorniki były mikroskopijne Wink - z pielęgnic jako dziecko hodowałem zebry. Obecnie po 9 letniej przerwie wróciłem ze zbiornikiem małym -112 l. Na nic większego, nie mogę sobie pozwolić. W akwa pływa para akar z maroni, "para" ramirez i kilka maluchów z rodziny pielęgnicowatych ( podobną są to "oscilatusy"?!). Nadto jestem fanem zbrojników niebieskich - kilka maluchów pływa też po dnie. Obsada troszkę niepoprawnie wymieszane, ale będę nad nią pracował. Pozdrawiam z Wałbrzycha


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - piotrK - 11-01-2014

Witajcie na forum! Zapraszamy was wszystkich do pokazania zbiorników w dziale prezentacji, dzielenie się doświadczeniami i zadawania pytań - słowem: miłego pobytu na forum Smile

A jeszcze standardowo ode mnie, językowego esesmana:
(08-10-2013, 19:48 PM)piotrK napisał(a): To ja witam.

I wita każdy, kto jest tu (na forum) od jakiegoś czasu. Zgodnie z naszą tradycją gość nie mówi/pisze "Witam" (co jest domeną gospodarza lub osoby starszej, również stażem), a raczej "Dzień Dobry" albo "Cześć".

W tą czy tamtą mam nadzieję że nowo zarejestrowani użytkownicy poczują się tu jak w domu i zostaną właśnie na dłużej Smile
Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - szczuplin - 11-01-2014

przyjął do wiadomości. Przecież żyjemy w jednym wspólnym zbiorniku.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - lesiu681 - 14-01-2014

Cześć wszystkim miłośnikom akwarystyki !!!
Mam na imię Leszek, akwarystyką z przerwami interesuje się od kilkunastu lat, od niedawna "wkręciłem" się na dobre w klimaty południowoamerykańskie i pielęgnice/pielęgniczki tam żyjące. Mam nadzieje, że znajdę tu odpowiedzi na wszelkie nurtujące mnie pytaniaBezradny
Pozdrawiam.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - -KUBA- - 21-01-2014

Cześć.
Jestem Jakub, akwarystyką zaraził mnie ojciec. I przyszedł czas na przejęcie akwa od niego. Smile Od tygodnia goszczą w nim pyszczaki.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - ralphie1 - 23-01-2014

Witam! Cieszę się niezmiernie, że dołączyłem do tego forum i mam nadzieję, że dzięki niemu dowiem się wiele o akwarystyce, a przede wszystkim o pielęgniczkach i ich środowisku. Jestem akwarystą od niecałych 3 lat, ale dopiero od niedawna założyłem 200l baniaczek i zamierzam dbać o niego lepiej niż o poprzednie akwa. Myślę, że z Waszą pomocą mi się to uda Blush


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Maciej Kościuk - 30-01-2014

Cześć,
wszystkim. Nazywam się Maciej akwarystyką zajmuję się od dobrych kilkunastu lat. Obecnie w moich zbiornikach pływa trochę pielęgnic afrykańskich (Malawi, Tanganika) i amerykańskich (min. Syphysodon, Pterophylum, Geophagus). W moich baniaczkach nie brakuję też innych rybsk jak i i innych wodnych zwierzaków.
Pozdrawiam.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Killifish - 30-01-2014

Witajcie serdecznie na pokładzie łajby Cichlidae.pl
Zapraszamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami, zbiornikami i rybami.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Cichlids - 02-02-2014

Witam Wszystkich Smile
Akwarystyka w moim domu była od zawsze (mama ponoć jak byłam brzdącem to sadzała mnie przed regałem z baniaczkami i zasypiałam-cwaniaraWink), ja sama przerabiałam Amazonkę, a od 6 lat osiadłam na pielęgnicach z Malawi (Mbuna), posiadam kilka zbiorniczków, niebawem dodam zdjęcia i mam nadzieję, że się tu zasiedzę Smile
Pozdrawiam!