Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] (/thread-10752.html)



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - wojtass9 - 10-10-2013

Cześć wszystkim ,mam na imię Wojtek ,akwarystyką interesuję się od dziecka .Zaczynałem od litrowego słoika z gupikami.Obecnie z powodu bardzo malutkiego mieszkania mam akwarium 160l na razie z gupikami ale ciągle zastanawiam się jakie pielęgnice mogę do niego wcisnąć.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Malki87 - 10-10-2013

Cześć, jestem Łukasz. Z pielęgnicami zasadniczo na razie wiele wspólnego nie miałem, ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni. Przerzucam się na większy baniak, stąd rejestracja tutaj, gdzie liczę na inspirację i garść porad Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - kpk - 13-10-2013

Witam na imię mi Krzysiek. Z akwarystyką 20 parę lat, a z pielęgnicami kilkanście. Pozdrawiam całe forum.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - myslu - 13-10-2013

Witam wszystkich. Mam na imię Bartosz i mieszkam w Szczecinie. Zapędy akwarystyczne odziedziczylłem od dziadka. Już jako maluch miałem akwarium w domu, może nie z rarytasami ale zawsze. Później było gorzej szkoła, studia i brak czasu. Obecnie 450 l, niedużo ale zawsze. Druga połowa to mój hamulec bezpieczeństwa, inaczej pewnie miałbym basen w mieszkaniu albo wylądował bym z akwa u sasiadow pietro niżej. Przechodziłem przez różne gatunki i kontynenty, jednak były to zawsze rybska mniej znane i dostepne w Polsce. Nie jarają mnie niestety pospolite ryby. Jednak prawie zawsze były to czarne wody. Teraz próbuje zarazić tym córcie, ma dwa latka ale to karmi to czysci szyby lub podmienia ze mną wodę. Mam nadzieję że powieli tą wspaniałą pasję jaką jest akwarystyka.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Killifish - 14-10-2013

Witajcie na pokładzie.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - piotrK - 18-10-2013

(08-10-2013, 19:48 PM)piotrK napisał(a): To ja witam.

I wita każdy, kto jest tu (na forum) od jakiegoś czasu. Zgodnie z naszą tradycją gość nie mówi/pisze "Witam" (co jest domeną gospodarza lub osoby starszej, również stażem), a raczej "Dzień Dobry" albo "Cześć".

W tą czy tamtą mam nadzieję że nowo zarejestrowani użytkownicy poczują się tu jak w domu i zostaną właśnie na dłużej Smile



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - mrozu99 - 18-10-2013

Cześć.Na imię mi Bartosz i jestem z Łodzi.Chorobą akwarystyczną jestem zarażony od chwili narodzin wszystko za sprawą ojca miłośnika pielęgnic afrykańskich.Obecnie posiadam kilka baniaków 2x120l , 215l , 200l , 112l , 100l , 4x35l oraz 1x300l.Ryby to głównie pielęgnice:
eliotki
salvini
skalar standard
honduran red point
ziemiojad czerwonogłowy (moi ulubieńcy).

Pozdrawiam


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - anek3133 - 25-10-2013

Cześć mam na imię Anna,akwarystyką zajmuję się około 5 lat.Obecnie posiadam akwa 200l z pielęgnicami(Thorichthys meeki) i 60l z małymi pielęgniczkami(Mikrogeophagus ramirezi).Pozdrawiam wszystkich miłośników akwarystyki Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Byqu - 25-10-2013

Elo
Tutaj Darek ze Szczecina. Na początku zeszłego roku nastąpił powrót po wielu latach do akwarystyki. Zaczęło się od 40 litrowego akwarium "niby" dla córeczki. Od około 1,5 miesiąca działa baniak 130x60x60 na sumpie 80x40x40.Ostateczna obsada jeszcze nie wybrana.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Papja - 26-10-2013

Cześć wszystkim
Jestem Patryk, akwarystyką i ogólnie zwierzętami zajmuję się już od dawna, pierwsze akwaria dostałem jak miałem 6 lat Big Grin. Oprócz tego trzymam płazy i gady Wink.