Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] (/thread-10752.html)



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - novi - 02-10-2013

(27-09-2013, 20:56 PM)yoa napisał(a): I ja mówię :"dzień dobry" Smile...Miło mi więc bardzo zawitać w tym gronie, mam nadzieję, że będę mogła być nie tylko biorcą, ale choć czasem też dawcą z moją kropelką wiedzy Smile. Pozdrawiam serdecznie. Joanna - gaduła Wink

Witam.
Tutejsze "Grono" jak zauważyłem ma swoje, niezachwiane, racje i z tym trzeba jakoś się pogodzić. Kilka rzeczy, co wydawało mi się ogólnie sprzeczne (ale tak logicznie wnioskując poprawne) jak sprawdzam u siebie - to działa.
Tak, że stwierdzam, że dobrze trafiłaś myślę - i czekam na tą kropelkę :-)


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Martinezio - 02-10-2013

Novi, bo to nie są nasze racje, tylko racje ryb Smile A ponieważ Akwarysta szanuje ryby, więc siłą rzeczy szanuje też ich racje Smile Mam rację? Wink
Powitać "młodzież" Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - junak-rider - 03-10-2013

Marti, ty filozofie.....


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - macben - 03-10-2013

(02-10-2013, 21:58 PM)Martinezio napisał(a): nasze racje, tylko racje ryb Smile też ich racje Smile Mam rację? Wink
Powitać "młodzież" Smile
Co racja to racja Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - qbsztyk - 05-10-2013

Witam wszystkich Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - bart - 07-10-2013

Witam Nazywam się Bartek Hodowlą pielęgnic zajmuje się już od 10lat Pierwsze pielęgnice miałem jako 11latek były to P.Zebry Albino Pózniej w miare Możliwości miałem inne Pięlgnice Np:
-Miodowe
-Severum
- Skośnopręgie
- Sajca
- Akary Błękitne
itp na dzień dzisiejszy Posiadam 2 akwaria 120l oraz 280l w 120l Trzymam Pielęgnice Zebry jedną pare a w 280l Mam 6 dorosłych Skalarów Ramirezy 3pary odmiany Electric Blue 10szt Ornatusów Kirski sterby 8szt kiryski spiżowe 5szt 10szt ottocinus 5szt Bystrzyków Brylantowych.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - slawek030389 - 07-10-2013

Witam !!! Jestem Sławek i pozdrawiam wszystkich !! (pielęgnice zebry jakby co)


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - piotrK - 08-10-2013

To ja witam.

I wita każdy, kto jest tu (na forum) od jakiegoś czasu. Zgodnie z naszą tradycją gość nie mówi/pisze "Witam" (co jest domeną gospodarza lub osoby starszej, również stażem), a raczej "Dzień Dobry" albo "Cześć".

W tą czy tamtą mam nadzieję że nowo zarejestrowani użytkownicy poczują się tu jak w domu i zostaną właśnie na dłużej Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Killifish - 08-10-2013

Witajcie na pokładzie naszej łajby Smile

PiotreK - słusznie prawi, cieszą się człowieki Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - tomaj999 - 09-10-2013

Witam wszystkich!