Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] (/thread-10752.html)



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - andrzej10252 - 19-07-2013

(19-07-2013, 13:16 PM)Hunter napisał(a): Andrzej ja zwyczajnie żartuje, Killi wie o co chodzi i zrozumie Wink Nie mam obiekcji co do Ciebie. Dobrze zrobiłeś, że szukasz info u różnych źródeł. Tak trzymać Wink Co jak co ale o pielęgnicach tutaj dowiesz się bardzo dużo Wink

Dość spamu z moje strony Big Grin


Hunter zahacz swym fachowym okiem mój watek, może coś doradzisz o Otoksach. Baniak 350 l.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Ptakip - 20-07-2013

Czytam i czytam, to w końcu się przywitam. Mam na imię Paweł. Po wielu latach przerwy wracam ponownie do tego przemiłego hobby. Pozdrawiam Wszystkch.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Killifish - 23-07-2013

Witam wszystkich nowych na pokładzie a Andrzeja szczególnie Smile
Nie jesteś pierwszą i ostatnią osobą którą ściągam na pokład, chociaż byłeś pod pokładem. Prawda jest taka, że każdy się uczy, ja także. Dlatego tu jestem. Prawda też jest taka, że są miejsca, w których nikt nie pomoże bo nie ma kto pomóc i jeśli widzę wartościową jednostkę, to wolę ją w miejscu, gdzie pomóc może wielu. A że to miejsce jest "mądre", cóż... Takie jest to forum. I bardzo fachowe i bardzo na luzie, nie słodzimy, nie lubimy kotów Tongue Big Grin

Kiedyś będziemy się z tego wszystkiego śmiać i o to chodzi...


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - HOLSON - 27-07-2013

siema Jurek Tongue


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - witek - 05-08-2013

Witam wszystkich,mam na imię Witek.Kiedyś dawno temu posiadałem akwarium,ale z uwagi na małe dzieci musiałem zlikwidować (mieczyk został przegryziony).Mam zamiar powrócić do akwarystyki i kupić za ok. 2 miesiące zbiornik ok. 150x50x50 (negocjacje w doprecyzowaniu szerokości akwa z żoną w toku).No i co tu będę owijaj w bawełnę,zakręciłem się niesamowicie na apisto.Aktualnie znalazłem jakieś akwa w piwnicy 40x25x25 po patyczakach syna i od 10 dni eksperymentuje z wodą.Forum już prawie przeczytałem całeSmilePozdrawiam,Witek.


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - piotrK - 08-08-2013

Witaj,
Pomożemy Wink
Janów? Ten koło Częstochowy?


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - HOLSON - 08-08-2013

witam nowych forumowiczów Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - ducze - 09-08-2013

Już zacząłem pisać w temacie obsady, ale kulturalnie byłoby się jednak przywitać Smile

Część osób pewnie może mnie kojarzyć z innych forów, w tym jednego, które moderowałem, a które ostatnio upadło zjedzone przez spam.

Jestem z Wrocławia, z akwarystyką związany, z przerwami, pewnie ze 25 lat. Od powrotu do akwarystyki bardziej na poważnie posiadam zbiornik 576l, w którym gościły 3 większe projekty:
- słonawe (najfajniejsze ryby jakie miałem pochodziły właśnie takich wód, ogólnie zbiornik, który wspominam z rozrzewnieniem)
- Afryka LT i szczupaki afrykańskie (nawet do tarła podeszły, chociaż to raczej niespotykane w akwariach)
- Sri Lanka z brzankami purpurowymi w wydaniu jak najściślej biotopowym.

No i teraz czas na pielęgnice z CA, dlatego tu jestem Smile

PS. Jakby ktoś miał chęć i możliwość założenia słonawego baniaka tak około 3-5tys. litrów to służę pomysłem, który kiedyś nawet przelałem na kompa w postaci gotowego projektu Wink Mnie chwilowo nie stać Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Adrian - 09-08-2013

Ducze Witaj !!

Mam nadzieję że pokażesz jakieś fotki tamtych zbiorników Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - ducze - 09-08-2013

Proszę bardzo Smile Fotki w postaci linków, bo jakoś mi poginęła większość zdjęć, potem poszukam w domu, to postaram się podmienić.

Na samym dole ulubieniec wszystkich, skrzypłocz zwany Cudakiem. Kupę sztuczek robił, ino jeść nie chciał. Ale radził sobie jakoś. Jak likwidowałem baniak, to poszedł do ZOO i z tego co wiem, ugotował się podczas upałów. Żal mi było skubańca jak żadnej ryby wcześniej.

[Obrazek: img0905r.jpg]

[Obrazek: 13889729.jpg]

[Obrazek: 94380160.jpg]

[Obrazek: aktualne1.jpg]

[Obrazek: 32522761.jpg]