Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Cichlidae.pl (https://cichlidae.pl/forum-36.html)
+--- Dział: Miłośnicy pielęgnic - ujawnijcie się! :) (https://cichlidae.pl/forum-37.html)
+--- Wątek: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] (/thread-10752.html)



RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - piotrK - 21-03-2013

Cześć, czołem!


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - boruc456 - 23-03-2013

Cześć, nazywam się Dawid. Mam 16 lat. Pierwsze swoje akwarium (45l) mam od chyba ponad 8 lat. W 2010 roku poznałem gościa co pracuje u mojego wujka i hoduje mieczyki, molinezje i gupiki. Dzięki niemu kupiłem w 2010 roku akwarium o pojemności 100l. Od tamtego czasu nałogowo zacząłem czytać fora akwarystyczne. W roku 2011 przed Wielkanocą kupiłem akwarium 424l. W tym akwarium mam malawi. W roku 2011 31 sierpnia kupiłem następne akwarium, tym razem 520l. Aktualnie są tam jeszcze paletki, które są na sprzedaż, ponieważ chce mieć ziemiojady. A w tym roku kupiłem jeszcze 200l ale te jest jeszcze puste. Aktualnie mam tylko pyszczaki, paletki i ziemiojady. Pozdrawiam


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Martinezio - 23-03-2013

Dawid, witamy na po... a tfu... mialem sobie znalezc cos innego Wink Zatem czesc i czolem Big Grin


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Zimna Zośka - 23-03-2013

boruc456 siemanko Wink


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - HOLSON - 23-03-2013

boruc456 już jest 2013 wypadało by coś zmienić Big Grin
witaj


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - boruc456 - 23-03-2013

Pisałem, że chce trzymać teraz ziemki. Na razie mam tylko 7 sztuk Geophagus Steindachneri. Jak sprzedam paletki (wystawione na allegro, jak ktoś poszuka to znajdzie, pisze że jest 11 sztuk) to wtedy dopiero zacznę rozglądać się za ziemkami. Na pewno będą Steindachneri bo je już mam, Red Heady i coś jeszcze (może Winelmileri).


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Killifish - 23-03-2013

Dawid witaj na pokładzie Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - czempion22 - 24-03-2013

Witam wszystkich serdecznie !!! Wink)


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Killifish - 25-03-2013

czempion22 - witaj na pokładzie Smile


RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3] - Katia - 26-03-2013

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE, nie jest to co prawda mój pierwszy post na tym forum, ale postanowiłam się nawrócić i porządnie przywitaćSmile

W akwarystyce jestem zakochana od 10 roku życia i już kilka 40 - 60 L zbiorników przewinęło się przez moje ręce za młodu, potem przerwa 5 letnia + kilka lat w Londynie i mogłam postawić sobie w końcu 840 L akwa, które czasem pochłania mnie bez reszty. Moim aktualnym największym akwarystycznym marzeniem jest biotopowe akwarium o wymiarach 300x150x150, którego zdobycie uzależniam od wygranej w totka ( bo do takiego zbiornika to i by chałupa nowa się przydała Big Grin ) oraz aby wszystkie możliwe choróbska raz na zawsze zniknęły z tego pięknego wodnego świataSmile

POZDRAWIAM
Katia