Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Dyskusje ogólne (https://cichlidae.pl/forum-46.html)
+--- Dział: Hodowle, sklepy, importerzy (https://cichlidae.pl/forum-47.html)
+--- Wątek: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki (/thread-1046.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - Robert M. - 25-12-2015

Pierwsze filmy nowych ryb.





Marta


RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - Robert M. - 28-12-2015




RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - Robert M. - 31-12-2015

A tutaj Tropheus sp. maculatus Lusingu (Murago) i Pseudosimochromis babaulti Isanga


RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - Robert M. - 20-03-2016

A tutaj jakościowo słaby film, ale  pokazuje jak pięknie żyją ze soba razem dorosłe Paracyprichromis nigripinnis i ich młode. Młode w różym wieku od 1 cm maluchów po 3 cm starszaki.

 

Marta


RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - piotrK - 20-03-2016

Jakbym widział kolonię N. brichardi. Pełen przedział wiekowy Smile


RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - Robert M. - 23-03-2016

Tak jest Piotrze, widok super. Nie potrzebne są inkubatory i wytrzepywania ikry. Tylko jak to uzmysłowić światkowi akwarystycznemu? 
Jak wiedzę na FB posty Węgrów, Turków itp to "nóż otwiera mi sie w kieszeni". 

Marta


RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - piotrK - 23-03-2016

(23-03-2016, 15:03 PM)Robert M. napisał(a): Tak jest Piotrze, widok super. Nie potrzebne są inkubatory i wytrzepywania ikry. Tylko jak to uzmysłowić światkowi akwarystycznemu? 
Jak wiedzę na FB posty Węgrów, Turków itp to "nóż otwiera mi sie w kieszeni". 

Marta
Nie uzmysłowisz, przynajmniej handlarzom. Hobbystów trzeba przekonywać ale to "praca u podstaw", tak jak z karmieniem dyskowców...


RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - piotrK - 23-03-2016

Tak było zawsze tylko na fejsie ludzie się tym chwalą.


RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - schmeichel - 24-03-2016

Ja osobiście nie chwale się rybami na fejsie ale uważam,że nie należy wszystkich stygmatyzować.Chwalenie się swoimi rybami a zapewnienie im odpowiednich warunków to dwie różne rzeczySmile Dla naszych pielęgnicowatych pupili najlepiej by było gdyby oba te warunki były spełnioneSmileWszystko jest dla ludzi ale z umiarem i rozwagą...


RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - piotrK - 24-03-2016

(24-03-2016, 00:07 AM)schmeichel napisał(a): Ja osobiście nie chwale się rybami na fejsie ale uważam,że nie należy wszystkich stygmatyzować.Chwalenie się swoimi rybami a zapewnienie im odpowiednich warunków to dwie różne rzeczySmile Dla naszych pielęgnicowatych pupili najlepiej by było gdyby oba te warunki były spełnioneSmileWszystko jest dla ludzi ale z umiarem i rozwagą...
Nie zrozumiałeś mnie. Chodzi mi o to, że na fejsie ludzie - pomimo tego, że podpisują się często własnym nazwiskiem - nie mają żadnych oporów i pokazują rzeczy, które wstydziliby się pokazać na forach parę lat wstecz.