Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Fishroom'owy salon - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Prezentacje (https://cichlidae.pl/forum-23.html)
+--- Dział: Nasze fishroomy (https://cichlidae.pl/forum-80.html)
+--- Wątek: Fishroom'owy salon (/thread-10426.html)

Strony: 1 2 3


Fishroom'owy salon - Małozoolny - 09-01-2020

Ciężko nazwać to fishroomem, ale ciężko też nazwać go klasycznym salonem/sypialnią.

Mamy w domu mnóstwo zwierząt, 10 akwariów od 25 do 720l oraz terraria, 19 terrariów szklanych i kilkadziesiąt boksów Big Grin

Ale kochamy tę naszą dżunglę. Uczymy się ciągle czegoś nowego i wzajemnie napędzamy Smile jesteśmy raczej pozytywnie zakręceni Tongue


Fishroom'owy salon - -KUBA- - 09-01-2020

Właśnie zostałem z szczęka na podłodze
Czekam na jakieś opisy poszczególnych półek

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka


RE: Fishroom'owy salon - schmeichel - 09-01-2020

(09-01-2020, 19:52 PM)-KUBA- napisał(a): Właśnie zostałem z szczęka na podłodze
Czekam na jakieś opisy poszczególnych półek

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
A ja czekam na opisy półek i zdjeć ich mieszkańców:-)Coś pięknego.


RE: Fishroom'owy salon - barttsw - 09-01-2020

Piotrze ja cały czas wam zazdroszczę że macie na to wszystko czas cierpliwość
Gratulacje pięknego pokoju


RE: Fishroom'owy salon - Małozoolny - 09-01-2020

(09-01-2020, 19:59 PM)barttsw napisał(a): Piotrze ja cały czas wam zazdroszczę że macie na to wszystko czas cierpliwość
Gratulacje pięknego pokoju

W sumie to po prostu kwestia organizacji czasu, a nie jego nadmiaru Big Grin 

Co do mieszkańców to mamy sporą ilość pajęczaków - głównie ptaszników, skorpionów, a do tego dochodzą jeszcze płazy, gady (w innym pokoju) itd itp - cały przekrój Big Grin

Ostatnio zacząłem bawić się w fotografię i staram się robić zdjęcia naszym małym podopiecznym - tylko, że wrzucam logo na zdjęcia, a nie chciałbym wyjść na spamera - liczę, że administracja mnie nie zabije jakbym stworzył jakiś wątek Big Grin


RE: Fishroom'owy salon - barttsw - 09-01-2020

Piotrek macie czym się chwalić dawajcie jak najwięcej zdjęć ( zwłaszcza gadów sam planuje poszerzyć zainteresowania o terarystykę )
Czas organizować to jedno Ale też trzeba to mieć w każdym bądź razie macie mega kolekcję A zielenina Pauliny rozbija mi żeby o podłogę


RE: Fishroom'owy salon - Sloma - 09-01-2020

Strasznie mnie insertuje ta hydroponika nad akwarium po lewej. Ucieszę się jak to ładnie to opiszesz, jakie rośliny, w czym to rośnie itp. :-}
Czy tam za regałem jest okno/wyjście na balkon? nieźle to wszystko jest poukładane O maj gat
Z innej beczki, gdzie Ty się do tej pory podziewałeś?Hejka


RE: Fishroom'owy salon - Małozoolny - 09-01-2020

Cytat:Piotrek macie czym się chwalić dawajcie jak najwięcej zdjęć ( zwłaszcza gadów sam planuje poszerzyć zainteresowania o terarystykę )

Czas organizować to jedno Ale też trzeba to mieć w każdym bądź razie macie mega kolekcję A zielenina Pauliny rozbija mi żeby o podłogę

Jeżeli masz pytania o gady to pytaj - sam uważam siebie za początkującego, ale mamy obecnie 4 Eublefary lamparcie, Agamę brodatą, Gekony płaczące oraz zaufał nam Bartek z Fundacji Epicrates wyadoptowując nam Scynka berberyjskiego po przejściach.
Cytat:Strasznie mnie insertuje ta hydroponika nad akwarium po lewej. Ucieszę się jak to ładnie to opiszesz, jakie rośliny, w czym to rośnie itp. :-}

Czy tam za regałem jest okno/wyjście na balkon? nieźle to wszystko jest poukładane [Obrazek: szok.gif]
Z innej beczki, gdzie Ty się do tej pory podziewałeś?[Obrazek: hejka.gif]

1/4 przestrzeni po prawej stronie zbiornika jest otwarta, rośliny rosną tam po prostu na korzeniach w akwariach - Filodendrony jak Emerald Red, Monstery, Scindapsusy, Trzykrotki itd Smile
Za regałem jest...łóżko Big Grin 
Na forum kiedyś próbowałem się zarejestrować ale coś mi się nie udało i tak się od jakiegoś czasu zbierałem by spróbować ponownie. Lubię klimat for, obecnie jestem na trzech forach ale udzielam się raczej z doskoku.


RE: Fishroom'owy salon - tatakuby - 09-01-2020

Żona ma na imię Paulina?


RE: Fishroom'owy salon - Małozoolny - 09-01-2020

(09-01-2020, 22:07 PM)tatakuby napisał(a): Żona ma na imię Paulina?
Tak

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka