Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach
Betta... tylko skąd - Wersja do druku

+- Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach (https://cichlidae.pl)
+-- Dział: Dyskusje ogólne (https://cichlidae.pl/forum-46.html)
+--- Dział: Hodowle, sklepy, importerzy (https://cichlidae.pl/forum-47.html)
+--- Wątek: Betta... tylko skąd (/thread-10036.html)

Strony: 1 2 3


Betta... tylko skąd - kubraksnk - 08-06-2019

Witam będę poszukiwał jakiś ciekawych odmian bojownika do BW i tu pojawia sie problem, zna ktoś może hodowce/importera który byłby w stanie odsprzedać takowe obecnie jeszcze nie określiłem gatunku bo to jest zależne od tego co uda mi się znaleźć. Z dostepnością jest krucho pisałem do kilku osób polecanych na grupach BW i nikt obecnie nie ma bettasów... [/size][/color][Obrazek: icon_sad.gif]
Pisałem do Aquarak, akwapasja, FF
Akwarium dopiero jest klejone także rybki do kwestia 3-4 tygodni ale patrząc na to jaki jest problem z dostępem do nich to wolę już zacząć szukać.


RE: Betta... tylko skąd - Sloma - 08-06-2019

Dzięki za temat. Będę się przyglądał wątkowi bo interesuję się od jakiegoś czasu nabyciem czegoś ciekawego.
Rzeczywiście na rynku oprócz tzw. standardowych labiryntowców nie ma nic ciekawego.


RE: Betta... tylko skąd - adams2121 - 10-06-2019

Flower fish .Warszawa 
Jeśli szukacie czegoś wow. 
Najlepiej bezpośrednio dzwonić


RE: Betta... tylko skąd - bpiotrow13 - 10-06-2019

(10-06-2019, 06:13 AM)adams2121 napisał(a): Flower fish .Warszawa 
Jeśli szukacie czegoś wow. 
Najlepiej bezpośrednio dzwonić
Flower fish ma chyba tylko ozdobne? Z bojownikami z Azji jest dziwna sprawa, bo właśnie można trafić naprawdę fajne okazy od ręki w sklepach. U mnie do sieciówki w galerii handlowej niedaleko domu (Warszawa King Cross Jubilerska) przyjechały w zeszłym tygodniu Betta smaragdina "guitar", chociaż to nie do końca BW, ale ciekawy. Tak samo od ręki trafiłem kiedyś Bette rutilans w Amusteli na Ursynowie, które zobaczyłem przechodząc. Zasadniczo w Warszawie warto przez jakiś czas monitorować sklepy (np. Amustela, Rogatek, Discus) i coś ciekawego się powinno trafić.

Z innych ciekawych labiryntowców, to np. są/były ostatnio dwa gatunki skrzeczyków u Rogatka, a Snejpas ma jakieś afrykańskie na wydaniu.


RE: Betta... tylko skąd - adams2121 - 10-06-2019

Tak 
Lecz gdy sprowadza ozdobne , inne przy okazji może się uda ?
Jeden Telefon i będzie wiadomo .


RE: Betta... tylko skąd - kubraksnk - 10-06-2019

Do flower fish pisałem i nie mają , mają się dopiero rozeznać czy jest opcja ściągnięcia, a że mieszkam prawie w Bieszczadach to za wielu ciekawych zoologiczny do monitorowania nie mam

(10-06-2019, 12:12 PM)kubraksnk napisał(a): Do flower fish pisałem i nie mają , mają się dopiero rozeznać czy jest opcja ściągnięcia, a że mieszkam w Sanoku na Podkarpaciu   to za wielu ciekawych zoologiczny do monitorowania nie mam



RE: Betta... tylko skąd - Ruki - 10-06-2019

Futermelok ostatnio z Francji ściągał B. rubra. Big Grin


RE: Betta... tylko skąd - Short - 06-08-2019

Ja mam B. coccina i B. imbellis ale nie na wydanie. B. coccina pilnuje gniazda, nie wiem tylko czy nie zje młodych jak ostatnio.


RE: Betta... tylko skąd - Draughtell - 06-08-2019

Betta Mandor  
Betta sp. przyleciały jako imbellis ale nie do końca nimi są.
 Te gatunki mi jeszcze zostały.

A ostatnio przez moje recę przeszły:
Coccina,
Brownorum,
Rutilans,


RE: Betta... tylko skąd - Short - 07-08-2019

Bardzo możliwe, że moje coccina to od Ciebie. Wiesz może jak stare to ryby? Zaskoczyły mnie rozmiarem.