Cichlidae.pl - podyskutujmy o pielęgnicach

Pełna wersja: [140l] Southeast Thailand
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Litraż i wymiary akwarium: 140l 80x45x40cm
Oświetlenie: belka 21W
Filtracja: 2x kaskada HBL 701 (600l/h)
Parametry wody: GH 12, KH 8, pH 7
Użyte dekoracje: rośliny, korzenie, piasek

Obsada akwarium:

9 Kryptopterus vitreolus
25 Trigonostigma espei

[attachment=9996]

Bardzo jestem zadowolony z tych ryb. Razborki pływają przy przedniej szybie, sumiki trochę dalej, ale są widoczne. Nie boją się, jak jest pora jedzenia to dopiero robi się kocioł w zbiorniku Smile
Trochę się pobawiłem i taki klimatyczny film zmontowałem, dodatkowo musiałem doświetlić, żeby cokolwiek dało radę nagrać. Jak Wam się podoba?
(10-07-2013 21:14 PM)pawel060 napisał(a): [ -> ]Trochę się pobawiłem i taki klimatyczny film zmontowałem, dodatkowo musiałem doświetlić, żeby cokolwiek dało radę nagrać. Jak Wam się podoba?

Paweł, ja nie wyobrażam już sobie twoich filmików bez "klimatu" Big Grin

A akwarium jest super, ostatnio widziałem Sumiki szkliste ,fajne ryby i trzymają sie stadko ( przynajmniej te które widziałem).
Trzymają się stadka ,trzymają a już super wyglądają w jednogatunkowych zbiornikach . Akwarium rzeczywiście klimatyczne , filmik też Smile .
Dzięki wielkie Wink
Tak, trzymają się stada. Możliwe też, że dzięki razborką są bardziej śmiałe, podpływają do przedniej szyby, nie są zestresowane jak to się czyta na różnych stronach.
Sisiunie trochę mało tajskie, ale akwa fajne. Świetny filmik, no może muzyczka w środkowej cześci nieco zbyt skocznaHaha
Bardzo ładne akwarium, a filmik to już rewelacja Smile .
Podziękował Blush

(12-07-2013 14:09 PM)Christo napisał(a): [ -> ]Sisiunie trochę mało tajskie, ale akwa fajne.
Sisiunie dobre na wszystko Haha
Kusisz na Azję.

To jest najlepszy z Twoich dotychczasowych zbiorników.

Brakuje mi tutaj tylko jakiejś reprezentacyjnej ryby... Nie żebym namawiał, ale wiesz co by tutaj idealnie pasowało Big Grin
Bardzo ładne akwarium, ale rzuca mi w oczy biotopowość roślin... Pistia ani sagittaria nie są roślinami azjatyckimi. Sagittarię może zastąp jakąś niską cryptocoryną np. parvą, a na pływające daj paprotnice?
Bardzo podoba mi się aranżacja, gratulacje.
Stron: 1 2
Przekierowanie