• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie!

Zawsze możesz wysłać do kogoś z nas na maila te fotki, a my je wkleimy na forum. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
(30-08-2011, 11:08 AM)Ruki napisał(a): Zawsze możesz wysłać do kogoś z nas na maila te fotki, a my je wkleimy na forum. Smile

To rozwiązanie doraźne i niedoskonałe. Do Piotra już przesłałem tym sposobem parę fotek. Teraz szykuję transfer do Qbsztyk1 i lukhila. Niestety, ładuję to drogą w jednej korespondencji ok. 6 zdjęć pięciomegapikselowych. System więc małowydajny, zważywaszy, że mam w archiwum ok. 2,5 tys. zdjęć swoich ryb (prawie 6 GB) i kilkanaście godzin materiału na Mini DV.
Muszę generalnie przysiąść nad tym internetem, bo to i wklejanie fotek, i prowadzenie stronki, i pewnie milion innych dobrych rozwiązań. Trzeba zacząć nadążaćWink.
Pozdrawiam,
Darek
 
Podziękowania złożone przez:
Najlepiej jakbyś zdjęcia formatował do rozdzielczości 800x600, bo w takim rozmiarze są najlepsze do umieszczania w internecie(mało obciążają łącze, szybko się wczytują, przy braku skalowania nie rozjeżdżają forum). I ważą 100 kb a nie 3-4 mb. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
A są programy, którymi hurtem można tak zmniejszać.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Podziękowania złożone przez:
Nie potrzebujesz zadnego programu prócz windowsa i outlooka. 20sekund trwa zmniejszenie zdjec. o to jak to zrobic
 
Podziękowania złożone przez:
(30-08-2011, 11:08 AM)Ruki napisał(a): Zawsze możesz wysłać do kogoś z nas na maila te fotki, a my je wkleimy na forum. Smile

Posłuchałem Rukiego i kilkadziesiąt fotek przesłałem Qbsztykowi1, z prośbą o wstawienie na Forum (będą jutro, przepraszam dzisiajWink, nie wiem, w którym miejscu).
Zdjęcia te, to skromna przekrojówka tego, co miałem na przestrzeni ostatnich lat. Są różnej jakości i za te gorsze z góry przepraszam (wartość sentymentalnaBlush).
Zauważycie od razu ryby w zbiornikach zamałych, przerybionych, niebiotopowych. Tak, tak, tak, mam mnóstwo grzechów na sumieniu. Na szczęście dla ryb, stosunkowo krótko u mnie przebywały (dynamiczna fluktuacja kadrWink).
Kiepski aranż baniaków lub jego brak, to też moja mocna stronaBig Grin.
Miłego oglądania.
Dzięki Kuba za pomoc.
Pozdrawiam,
Darek
 
Podziękowania złożone przez:
(28-08-2011, 15:28 PM)lukhil napisał(a): Mam prosbe Darku o wstawienie zdjec pielegnic rozplodowych festae i mini dovi. Chce postawic zbiornik wlasne ndla takich ryb lecz malo zdjec jest i nie moge sie zdecydowac.

Słuchajcie,
Posunąłem się we wrodzonej beszczelności do tego stopnia, że jeszcze lukhila namawiam do wstawienia moich fotekBlush.
Lukhil sorry.
Pozdrawiam,
Darek
 
Podziękowania złożone przez:
(01-09-2011, 09:51 AM)dator napisał(a):
(28-08-2011, 15:28 PM)lukhil napisał(a): Mam prosbe Darku o wstawienie zdjec pielegnic rozplodowych festae i mini dovi. Chce postawic zbiornik wlasne ndla takich ryb lecz malo zdjec jest i nie moge sie zdecydowac.

Słuchajcie,
Posunąłem się we wrodzonej beszczelności do tego stopnia, że jeszcze lukhila namawiam do wstawienia moich fotekBlush.
Lukhil sorry.
Żeby miało to ręce i nogi proponuję, żeby robiła to jedna osoba.

"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Podziękowania złożone przez:
Witam Wszystkich
Znalazłem sie tu bo polecił mi o forum Darek-,, Dator" , osoba która zrobiła na mnie ogromne wrażenie swoją wiedzą o pielęgnicach, a zarazem sprwiła ze świat pielęgnic stał sie jeszcze bardzej dla mnie interesujący. Mam na imię Łukasz , 25 lat Kraków moje zbiorniki to 540 L- akwarium ogólne oraz 100 akwarium tarliskowe. Pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
Witam:-)
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości