• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Parachromis w 540l

#21
Nie chce się tutaj wymądrzać bo nie miałem żadnych z powyższych, ale z racji rozmiarów tych drugich można spróbować.
Przy czym proponuje maculicauda dać jako pierwsze, tak by miały przewagę nad Parachromis.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Też strzelam, bo i ja ich nie miałem. W ogólnym rozrachunku do tej wielkości akwarium najlepiej (najbezpieczniej) byłoby poszukać czegoś innego niż Parachromis.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Dobra to z Parachromis rezygnuję...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Generalnie Parachromisy nie są głupim pomysłem, lecz trzeba brać pod uwagę ich wielkość oraz temperament.

Gdybym miał jednak proponować akwarium z paroma gat. pielęgnic, to na pewno nie poleciłbym żadnych PARA.

To już lepsze są ExC. salvini Big Grin
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
A może guinacara stergioisi i cos jeszcze bo mam dostęp do nich?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
(23-10-2016, 10:50 AM)piotrK napisał(a): Tuptuś skąd info, że nanoluteusy i HRP to kraterówki? Smile

Po......liło mnie się Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
(23-10-2016, 19:48 PM)piotrK napisał(a): Też strzelam, bo i ja ich nie miałem. W ogólnym rozrachunku do tej wielkości akwarium najlepiej (najbezpieczniej) byłoby poszukać czegoś innego niż Parachromis.

V.Maculicauda  jakoś nie widzę tego za bardzo. A tylko dla tego, że to też zakapior czasami jest i do tego viejowaty [Obrazek: haha.gif]

Stawiałbym bardziej na P.loisellei a nawet próba z P.managuensis ciepłe kluchy [Obrazek: smile.gif]

Pley'u dobrze piszę ....nie są głupim pomysłem. Tu często jak nie zawsze dobierze się para i jest w zasadzie spokój. Big love jeden partner i kropka.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości