• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Atlas słodkowodnych ryb akwariowych dr.axelrod

#1
Witam.
Dziś dotarła do mnie dawno poszukiwana książka  Atlas słodkowodnych ryb akwariowych dr.Axelroda. Kilka lat starałem się o ten atlas ale księgarnie (nawet internetowe) nie prowadziły już sprzedaży tej pozycji. Na aukcjach internetowych atlas osiągał za wysokie ceny jak dla mnie. Udało mi się ostatnio wylicytować tę książkę za przystępną cenę. Dzisiaj książkę mam w domu i jestem bardzo szczęśliwy. Na razie przeglądałem tak bardzo pobieżnie , ponad 7,5 tyś zdjęć potrzebuje trochę czasu. na pierwszy rzut oka to jestem zachwycony nową lekturą. czytania nie ma za dużo, lecz zdjęcia z chęcią oglądam. Większość ryb po raz pierwszy widzę na oczy i chętnie bym je widział w swoim akwarium. Jak będę miał więcej czasu sprawdzę dostępność ciekawszych ryb na naszym rynku i zobaczymy czy coś mnie zainteresuje.Jak ktoś lubi oglądać zdjęcia ryb (bo ja uwielbiam) to polecam ten atlas.
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Zdecydowanie fajna sprawa, myślę że dlatego był kiedyś takim świętym graalem bo... nie było internetu. Co nie oznacza że teraz wszystkie w nim zawarte ryby można znaleźć od tak na stronach www.

Pod względem czytania lepszy jest od niego Photo-Index atlasu mergusa (podejrzewam że pełna wersja również).
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości