• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Fishroom - mój własny zakątek akwarystyczny

#51
Wszystko zależy od tego, na ile dobrana jest para. Miałem w akwarium 120/50 dobraną parę "kuzynów" tych ryb z Kanoni z grupą podrostków - bez problemów. Miałem też w podobnym akwarium parę X. papilio sunflower - również było ok.
Zgadzam się jednak, że te ryby, pomimo niewielkich rozmiarów bywają agresywne na tyle, że bezpieczniej jest umieścić je w większym zbiorniku.

Wracając do tematu głównego - Kuba, świetnie to wygląda. Widzę, że cyatho dojechały. Taki młody samczyk wykopał już krater?
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
(28-04-2017, 09:36 AM)bernard napisał(a): Wszystko zależy od tego, na ile dobrana jest para. Miałem w akwarium 120/50 dobraną parę "kuzynów" tych ryb z Kanoni z grupą podrostków - bez problemów. Miałem też w podobnym akwarium parę X. papilio sunflower - również było ok.
Zgadzam się jednak, że te ryby, pomimo niewielkich rozmiarów bywają agresywne na tyle, że bezpieczniej jest umieścić je w większym zbiorniku.

Wracając do tematu głównego - Kuba, świetnie to wygląda. Widzę, że cyatho dojechały. Taki młody samczyk wykopał już krater?

Nie chce się wymądrzać, bo Kanoni nie miałem, jednak wydaje mi się że mimo iż są to kuzyni, to zachowanie może być zgoła inne.

Dzięki Bernard, 
tak dojechały jakiś czas temu Smile
Samczyki od razu wykopaly kraterki w przeciwnych stronach akwarium. Obecnie jednak nie są pielęgnowane.
Tak jak napisałeś, mimo że to WF-y, to są stosunkowo młode (z czego oczywiście się cieszę Smile  )
Pozdrawiam Kuba
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości