• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Karmienie larwy Akary Blue Electric

#1
Witajcie,
Mam problem, nie wiem czym karmić larwy akary blue electric Sad złożenie ikry (09.05), wykluły się po 3 dniach z ikry (12.05), po kolejnych 3 dniach z zaczęły się unosić nad dołkiem (15.05), po kolejnych 2 dniach (17.05) zaczęły pływać po akwarium za rodzicami Smile fajnie to wygląda... (było ich ze 100)
Ale z dnia na dzień obserwowałem zmniejszającą się ilość larw aż dziś popołudniu (21.05) patrze a pływa może ze 20szt.
Od od 17-go podawałem im szczykawką rozpuszczone w ciepłej wodzie (jakąś mrożonke takie drobne różowe coś, nie wiem co to dostałem to od kogoś) + pyłek Microvit vegetable (pokarm dla narybku gupika) bo nic innego nie udało mi się dostać. Ale widać że to nie pomaga i coś robię nie tak bo jest ich coraz mniej i coś czuje że do niedzieli nie będzie ani 1 szt


POMOCY!!!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
JBL Nobil Fluid, starczy spokojnie nawet na dwa mioty.

im@tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Jak mam tym karmić? Ile dawać dziennie tego? karmić 1 dziennie czy kilka razy?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Karm kilka razy dziennie zakraplając niewielką ilość płynu w chmarę maluchów.Filtracja na czas karmienia musi być wyłączona.Narybek rośnie na tym pokarmie dość równo i szybko.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
oki. tak robię...
dzis przyjechały nicienie, zaszczepiłem 4 hodowle... za pare dni pewnie będzie już lepiej.
dzis popoludniu przypadkiem zauwazylem 1szt z 1-wszego miotu w ogolnym akwa, ma z 1cm może i ukrywa się w korzeniu
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości