• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 40x30x25h obsada z BW

#11
Czyli pomysł na kwasolubne pielęgniczki w nano akwarium przekreślony. Zastanowię się nad Twoimi propozycjami Ruki, a jak nie to może zrobię CW z kolcombrzuchem karowatym.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(31-08-2015, 23:38 PM)oskid napisał(a): Cóż... w magazynie akwarium ktoś pisał, że harem bojowników można trzymać w 15 litrowym akwarium. 

Można...góra 2 dni, do czasu aż się pozabijają.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(01-09-2015, 14:58 PM)oskid napisał(a): Czyli pomysł na kwasolubne pielęgniczki w nano akwarium przekreślony. Zastanowię się nad Twoimi propozycjami Ruki, a jak nie to może zrobię CW z kolcombrzuchem karowatym.
Wiesz, zawsze możesz CW czy WW z Apisto zrobić. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Ale wtedy jaki mam wybór? Apistogrammoides pucallpaensis i to wszystko? Niestety tak jak już w temacie o A. rupununi zauważyliście większość źródeł podaje mylne dane nt. rozmiarów ryb. Tę moją listę małych apisto z bw robiłem na podstawie fishbase, seriouslyfish i apisto.pl  a praktycznie wszystkie propozycje okazały się nie trafione wg Ciebie ;d
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(02-09-2015, 11:58 AM)oskid napisał(a): Ale wtedy jaki mam wybór? Apistogrammoides pucallpaensis i to wszystko? Niestety tak jak już w temacie o A. rupununi zauważyliście większość źródeł podaje mylne dane nt. rozmiarów ryb. Tę moją listę małych apisto z bw robiłem na podstawie fishbase, seriouslyfish i apisto.pl  a praktycznie wszystkie propozycje okazały się nie trafione wg Ciebie ;d
Przecież wymieniłem Ci co najmniej 3 inne gatunki:
Cytat:Ogólnie to ciężko Ci będzie dobrać Apisto do takiego baniaka, bo te co są małe i są dostępne w Polsce to nie gatunki z BW(mam na myśli borelli, erythrura, trifasciata czy Apistogrammoides pucallpaensis).
Wink

Do CW możesz jeszcze próbować z A. linkei, ale teraz średnio jest z jej dostępnością.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Awwww przeoczyłem Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości