• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Agresja u pielęgnic

#31
Przemkowy nic sie nie martw, one żeby były duże i kluchy to troche rosną.. Jest Ok. Nie za mocne oświetlenie+kryjówki i wyjdą na swoje. Ja tez miałem strach ciągły że coś jest im nie tak aż w końcu cały kamien pokryły ni z tąd ni z owąd ikrą Smile znudziły mi sie, a teraz za nimi wzdycham... latam po sklepach ale nie widzialem dużych żebym mógł wpuścic Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Wielkie dzięki, mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.
Martwi mnie tylko jedno, zebra ciągle goni niebieskołuską a jest ona prawie dwa razy większa od zebry, myślałem, że niebieskołuska nie da się gonić. Czy ona kiedys się postawi zebrze??
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
(23-04-2015, 18:23 PM)przemkowy napisał(a): Czy ona kiedy się postawi zebrze??

Tak,podczas tarła i opieki nad potomstwemSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Tylko? A poza tarłem zebra będzie ciągle terroryzować niebieskołuską? Nawet jak ta urośnie znacznie większa?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Ktoś wie może? Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
"Wszystko sie moze zdarzyc...." Tongue
U mnie niebieskoluska jest dość spokojna rybą,  chociaż im wieksza tym bardziej pokazuje rogi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Dokładnie, jak pisze Sensej. Nie jest to ryba agresywna wśród pielęgnic i to na dodatek z CA. U mnie zawsze je coś terroryzowało. Chcesz miec agresora to kup odemnie którąś z samic festae Wink polecam Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
U mnie jedynie na poczatku niebieskoluska byla zdominowana. Teraz ma okolo 12cm i zawladnela jeden korzeń w swoje posiadanie. Reszta ją nie obchodzi, ale swojego korzenia broni jak wsciekla.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości