• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Spotkanie Tanganickie 2015

#31
Chłopaki, dziękujemy Wam bardzo za przybycie i to jak widać liczne. Piotrze, jeszcze raz dziękujemy za rewelacyjne tłumaczenia prelekcji. 
Jak widać tematyka wykładów była bardzo zróżnicowana, właściwie każdy pielegnicomaniak miał coś dla siebieSmile My nadal jeszcze mamy gości, więc nie bardzo mamy czas na odpisywanieSmile Dopiero jutro będziemy mogli mówić, że zakończylismy tegoroczne Spotkanie Tanganickie. Niesamowite jest to, ze nawet z Norwegi i Serbii dotarli uczestnicy. W kuluarach częściej słychać było język angielski niż polskiSmile

Prelekcje nie będą udostępniane.

Marta 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Ja także dziękuję za świetne spotkanie. Poziom merytoryczny prelekcji był bardzo wysoki, a niektóre z nich (np. Everta) były wręcz rewelacyjne. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Atmosfera spotkania była bardzo miła, rozmowy do późnych godzin, w różnych językach - o rybach i nie tylko Wink

Życzyłbym sobie, aby wszystkie tłumaczenia były takie jak te robione przez Piotra, ale ten mały problem dało się obejść słuchając uważnie samego prelegenta Smile

W sumie spotkanie trzeba ocenić bardzo pozytywnie.
Wielkie dzięki dla organizatorów.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Odemnie również wielkie dzięki za to spaotkanie. Byłem pierwszy raz i dopiero teraz widze ile straciłem nie przyjeżdżając wcześniej. Marto i Robercie wielki szacunek za to co uczyniliście.

Pozdrawiam.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Dla mnie to spotkanie miało kilka wymiarów i z tego jestem zadowolony lecz niestety czuję niedosyt co do tego jak mogłem skorzystać z samych prelekcji ale to na własne życzenie nie uczyniłem Sad.
Natomiast bardzo się cieszę z wszystkich sytuacji i rozmów oraz poznanych ludzi poza częścią oficjalną.

Również przyłączam się do wielkich życzeń i podziękowań dla Was Państwo M&R.

Uwaga z mojej strony - rok bez ST rokiem straconym Wink.
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
[Obrazek: 21.jpg]

Fotorelacja z Krakowa :
http://www.akwa-mania.mud.pl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości