• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [S] Korzenie

#1
Siemacie
zlikwidowałem kilka zbiorników i mam kilka korzeni do sprzedania
http://tnij.org/patyki
to jest link do zdjęć, fotek jest 19, mają swoje nazwy, przykładowo duzy4-1.
Znaczy ze na fotce jest duży korzeń nr4 i jest to jego pierwsze zdjęcie, Duzy 4-2 to drugie zdjęcie itd SmileWszystkie korzenie są suche, wszystkie pływały w moich baniakach i wszystkie zatoną. Ceny są proste: duże po 50 zeta, srednie po 30 a małe po 20.
Duży 1 ma "pusty pień" młode ryby mogą się ukryć w korzeniu z jednej strony a w razie niebezpieczeństwa czmychnąć drugą.
Duży 2 to kozreń wyłowiony ze dwa lata temu z mazurskiego jeziora. Doskonały spowalniacz dla dużych ryb, delikatny ale rozłozysty.
Duży 3 to chyba dębina. Ciężki kawał drewna, ma dziuplę. W dziupli tarły się Apisto 
Duży 4 to ponad półmetrowa kłoda. Wiele ryb się na nim wytarło, wiele też pod nim wykopywało doły. Dzięki temu, ze jest wewnątrz wydrążony to nawet Temporalisy miały pod nim kryjówkę.
Średni 1 najfajniej wygląda pionowo. Jak się go dobrze ustawi to ziemiojady szybko zalepiają go kulkami Smile
Średni 2, kłoda i 3 sterczące witki. Pod korzeniem spore wydrążenie, ulubione miejsce  tarła Honduranów
Mały A i B oraz mały 3 - dobra baza do budowy kryjówki, czasem cos się na nich wycierało, bo są dość gładkie.
Niestety drewna nie wysyłam. Zapraszam do mnie. Przy większych zakupach mogę podrzucić drewno do Auchan Modlińska

 Pozdrawiam Smile
Zapomniałem o rozmiarach...
Fotki korzeni robione są na płycie chodnikowej 50x50 cm. Dodatkowo obok leży kartka formatu A4.
Zanim odpowiesz zastanów się, czy zrozumiałes pytanie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Link nie działa Smile
Link nie działa Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
teraz powinien działać.
http://tnij.org/patyki

Smile
Zanim odpowiesz zastanów się, czy zrozumiałes pytanie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości